Lid sinds 2014 / Leuven, België
2 aangeboden items / 51 verkochte items
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 30 x 24 cm (h x b) |
Drager | Marouflé |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 24 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |