Lid sinds 2016 / Utrecht, Nederland
5 aangeboden items / 263 verkochte items
Techniek | Brons |
Afmetingen | 31 x 49 x 3 cm (h x b x d) |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 26 x 23 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Kunststof |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 50 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 97 x 70 cm (h x b) |
Techniek | Hardcover |
Afmetingen | 45 x 32 cm (h x b) |