Lid sinds 2014 / Utrecht, Nederland
7 aangeboden items / 580 verkochte items
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 55 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 42 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Japans Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 26 x 31.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 15 x 5 x 3.5 cm (h x b x d) |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 42.5 x 49.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 38 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Potlood |
Afmetingen | 35 x 24 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |