Johan D. Scherft (1891-1969) Boerenhoeve
Bied mee
Techniek | Pen (Inkt) |
Afmetingen | 29.5 x 32.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Huidig bod
€ 40
1 bieding