Niet of onleesbaar gesigneerd naakte man (sc1)
Bied mee
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 29 x 18 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
€ 10