marc1971
  5. marc1971

marc1971

Lid sinds 2020 / balen, België

2 aangeboden items / 2 verkochte items

Roja Ting - is verkocht kopen? Bied vanaf 3500!
Roja Ting (1978) is verkocht
TechniekHout
Afmetingen50 x 100 x 15 cm (h x b x d)
Gewicht20000 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 3.500
Gisèle Vacca - vrouw in water kopen? Bied vanaf 1800!
Gisèle Vacca (1960) vrouw in water
Afmetingen86 x 106 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.800