Lid sinds 2018 / sittard, Nederland
5 aangeboden items / 33 verkochte items
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 100 x 140 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Op Spieraam |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 88 x 67 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 72 x 59 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 26 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Afmetingen | 21 x 8 x 8 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |