Lid sinds 2021 / Heemstede, Nederland
6 aangeboden items / 1 verkochte items
Techniek | Litho |
Afmetingen | 65 x 49.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 142 x 18 x 33 cm (h x b x d) |
Afmetingen | 10 x 9 x 90 cm (h x b x d) |
Techniek | Litho |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 71 x 62 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 47 x 38 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |