mkb404
  5. mkb404

mkb404

Lid sinds 2021 / Heemstede, Nederland

6 aangeboden items / 1 verkochte items

Olav Cleofas van Overbeek - Stilleven met blauwe kom kopen? Bied vanaf 149!
Olav Cleofas van Overbeek (1946) Nederlands Stilleven met blauwe kom
TechniekLitho
Afmetingen65 x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 149
Lebuïn D'Haese - 'Maskers af' kopen? Bied vanaf 750!
Lebuïn D'Haese (1956) Belgisch 'Maskers af'
Afmetingen142 x 18 x 33 cm (h x b x d)
€ 750
Sien van Meurs - Boog en steen kopen? Bied vanaf 350!
Sien van Meurs (1953-2018) Nederlands Boog en steen
Afmetingen10 x 9 x 90 cm (h x b x d)
€ 350
Olav Cleofas van Overbeek - Litho, Kom - Ingelijst kopen? Bied vanaf 149!
Olav Cleofas van Overbeek (1946) Nederlands Litho, Kom - Ingelijst
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 149
Jan Montyn - Avatar de vishnu kopen? Bied vanaf 100!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Avatar de vishnu
TechniekEts
Afmetingen71 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Theo Daamen - De Marketentster kopen? Bied vanaf 100!
Theo Daamen (1939-2021) Nederlands De Marketentster
TechniekEts
Afmetingen47 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100