Sees Vlag (1934-2018) Geuldal
Bied mee
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 66 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 75