Peter Bastiaanssen (1957) Yapping Picasso
Bied mee
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 75 x 75 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 175