Jan Kooistra (1950) Bloesem met goud
Bied mee
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 64 x 55 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Hardboard |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 50