Lid sinds 2013 / Amsterdam, Nederland
2 aangeboden items / 25 verkochte items
Techniek | Litho |
Afmetingen | 91.5 x 63 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |