Lid sinds 2022 / Zoelmond, Nederland
3 aangeboden items / 7 verkochte items
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 46 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 43 x 64.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 69 x 55 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |