Rik van Iersel (1961) 4 diverse boeken: Rik van Iersel 2x, Pieter Defesche, Klaas Gubbels
Bied mee
Techniek | Hardcover |
Afmetingen | 28 x 28 cm (h x b) |
€ 40
Lid sinds 2024 / Beetsterzwaag, Nederland
2 aangeboden items / 8 verkochte items
Techniek | Hardcover |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 70 x 85 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |