Lid sinds 2016 / Leidschendam, Nederland
6 aangeboden items / 167 verkochte items
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 84 x 242 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 57 x 78 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Pen (Inkt) |
Afmetingen | 28 x 17.5 cm (h x b) |
Techniek | Collage |
Afmetingen | 29.8 x 19.3 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Pen (Inkt) |
Afmetingen | 20.5 x 28 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Pen (Inkt) |
Afmetingen | 27.7 x 20 cm (h x b) |