tien
  5. tien

tien

Lid sinds 2014 / tilburg, Nederland

7 aangeboden items / 904 verkochte items

Yves Lohe - Schitterend beeld van een jongen met hoepel . kopen? Bied vanaf 225!
Yves Lohe (1947) Frans Schitterend beeld van een jongen met hoepel .
TechniekBrons
Afmetingen19 x 11 x 9 cm (h x b x d)
Gewicht1000 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Brons (Onbekend) - Massief bronzen beeld van 2 vogels in vlucht. kopen? Bied vanaf 45!
Brons Massief bronzen beeld van 2 vogels in vlucht.
TechniekBrons
Afmetingen7 x 16 x 14 cm (h x b x d)
Huidig bod
€ 45
1 bieding
Annemarie Bierlaagh - Lijst met keramiek " DAMESSLIPJE " heel apart. kopen? Bied vanaf 45!
Annemarie Bierlaagh (1940) Nederlands Lijst met keramiek " DAMESSLIPJE " heel apart.
TechniekKeramiek
Afmetingen24 x 24 x 4 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Pieter Lessing - Modern groot kleurrijk doek = gesigneerd - met certificaat. kopen? Bied vanaf 95!
Pieter Lessing (1957) Zuid-Afrikaans Modern groot kleurrijk doek = gesigneerd - met certificaat.
TechniekAcryl
Afmetingen100 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 95
Hans Klaui - Prachtige zeefdruk handgesigneerd en genummerd - Titel FESTO 2000 kopen? Bied vanaf 40!
Hans Klaui (1945) Nederlands Prachtige zeefdruk handgesigneerd en genummerd - Titel FESTO 2000
Afmetingen46 x 35.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Cor van der Woerd - Prachtige ets van de Heuvel in Tilburg - rond 1930/40 kopen? Bied vanaf 45!
Cor van der Woerd (1901-1994) Nederlands Prachtige ets van de Heuvel in Tilburg - rond 1930/40
TechniekEts
Afmetingen56 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 45
Brons (Onbekend) - Prachtig beeld " Vrienschap" - LAATSTE KANS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kopen? Bied vanaf 20!
Brons Prachtig beeld " Vrienschap" - LAATSTE KANS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TechniekBrons
Afmetingen11.5 x 10 x 5.5 cm (h x b x d)
€ 20