toveko1
  5. toveko1

toveko1

Lid sinds 2020 / HENGELO OV, Nederland

2 aangeboden items / 85 verkochte items

Barend Sibie - Zicht op Enkhuizen kopen? Bied vanaf 10!
Barend Sibie (1912-2001) Nederlands Zicht op Enkhuizen
Afmetingen20 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 10
Barend Sibie - Zaanse Schans kopen? Bied vanaf 10!
Barend Sibie (1912-2001) Nederlands Zaanse Schans
Afmetingen19 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 10