Barend Sibie (1912-2001)
Zicht op Enkhuizen
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 20 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 10