Lid sinds 2024 / ZULTE, België
2 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Litho |
Afmetingen | 70 x 115 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 80 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |