Koninklijke Van Kempen & Begeer (1835) Verzilverd design roomstel voor DE
Bied mee
Afmetingen | 12 x 10 x 8 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
€ 50
Lid sinds 2012 / Gouda, Nederland
6 aangeboden items / 2220 verkochte items
Afmetingen | 6 x 6 x 6 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 10 x 8.5 x 6.5 cm (h x b x d) |
Afmetingen | 7.5 x 7 x 7 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 9.5 x 9.5 x 9.5 cm (h x b x d) |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 102 x 102 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |