5. ARTA

ARTA

Opgericht in 1937

ARTA

Corneille - CORNEILLE Gesigneerd met nummer 26 / 200 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch CORNEILLE Gesigneerd met nummer 26 / 200
Afmetingen38 x 47.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Corneille - CORNEILLE Gesigneerd met nummer 20 / 200 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch CORNEILLE Gesigneerd met nummer 20 / 200
Afmetingen37.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Corneille - CORNEILLE Gesigneerd met nummer 133 / 150 kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch CORNEILLE Gesigneerd met nummer 133 / 150
Afmetingen57 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Corneille - CORNEILLE Gesigneerd met nummer 1 /200 kopen? Bied vanaf 395!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch CORNEILLE Gesigneerd met nummer 1 /200
Afmetingen47 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Corneille - CORNEILLE Gesigneerd met nummer 194/200 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch CORNEILLE Gesigneerd met nummer 194/200
Afmetingen52 x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Corneille - CORNEILLE Gesigneerd met nummer E/A 2 / 25 kopen? Bied vanaf 255!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch CORNEILLE Gesigneerd met nummer E/A 2 / 25
Afmetingen52 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 255
1 bieding
Corneille - CORNEILLE Gesigneerd met nummer 7 /200 kopen? Bied vanaf 195!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch CORNEILLE Gesigneerd met nummer 7 /200
Afmetingen52 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 195
Corneille - MAP PROMENADE - 4 ZEEFDRUKKEN 6 / 200 - ZELDZAAM !!² kopen? Bied vanaf 875!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch MAP PROMENADE - 4 ZEEFDRUKKEN 6 / 200 - ZELDZAAM !!²
Afmetingen40 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 875
Hans Vredegoor - zonder titel kopen? Bied vanaf 85!
Hans Vredegoor (1953) Nederlands zonder titel
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen83 x 118 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 85
Henk van Vessem - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Henk van Vessem (1939) Nederlands Zonder titel
Afmetingen87 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Anton Vrede - Man en krokodil kopen? Bied vanaf 45!
Anton Vrede (1953) Nederlands Curaçaose Man en krokodil
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kleurenlitho HAPPY CAT
TechniekLitho
Afmetingen64 x 82 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 125
Jan Cremer - zeefdruk: Ik, Jan Cremer - 1980 (keurige lijst!) kopen? Bied vanaf 495!
Jan Cremer (1940) Nederlands zeefdruk: Ik, Jan Cremer - 1980 (keurige lijst!)
Afmetingen88 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 495
Hans Vredegoor - Gesigneerde kleurenets - 6/35 - 1988 kopen? Bied vanaf 65!
Hans Vredegoor (1953) Nederlands Gesigneerde kleurenets - 6/35 - 1988
TechniekEts
Afmetingen50 x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Afmetingen42 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Hans Vredegoor - Gesigneerde kleurenets - 10/35 - 1988 kopen? Bied vanaf 65!
Hans Vredegoor (1953) Nederlands Gesigneerde kleurenets - 10/35 - 1988
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Peter Bes - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Peter Bes (1945) Nederlands Zonder titel
Afmetingen50 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 30
Hans Vredegoor - Gesigneerde kleurenets - 14/35 - 1988 - "Open Up" kopen? Bied vanaf 65!
Hans Vredegoor (1953) Nederlands Gesigneerde kleurenets - 14/35 - 1988 - "Open Up"
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
TechniekLitho
Afmetingen76 x 50 cm (h x b)
€ 59
Anton Heyboer - De oer vogel . kopen? Bied vanaf 450!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands De oer vogel .
TechniekAcryl
Afmetingen30 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 450
Jan Montyn - Gesigneerde ets - 1977 - 52/150 kopen? Bied vanaf 75!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Gesigneerde ets - 1977 - 52/150
TechniekEts
Afmetingen10 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 75
1 bieding
Anton Heyboer - danseres kopen? Bied vanaf 270!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands danseres
TechniekStift
Afmetingen39.5 x 35.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 270
Hans Vredegoor - Dreamers desease 3 kopen? Bied vanaf 65!
Hans Vredegoor (1953) Nederlands Dreamers desease 3
Afmetingen92 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
John Lie a Fo - kleurets - Demande pour d'une serieus 1/1 - 22350 kopen? Bied vanaf 120!
John Lie a Fo (1945) Nederlands Surinaams kleurets - Demande pour d'une serieus 1/1 - 22350
TechniekEts
Afmetingen63 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 120
Corneille - L'oiseau convoité kopen? Bied vanaf 195!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch L'oiseau convoité
Afmetingen62 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 195
1 bieding
Harrie Gerritz - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Harrie Gerritz (1940) Nederlands Zonder titel
Afmetingen80.5 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 45
Adriaan Nette - foto - Prinsengracht Den Haag - INGELIJST - 22211 kopen? Bied vanaf 50!
Adriaan Nette (1950) Nederlands foto - Prinsengracht Den Haag - INGELIJST - 22211
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen25 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Arthur Stam - kleuren ets / aquatint - Boontjes E.A. II/V - ingelijst - 22264 kopen? Bied vanaf 65!
Arthur Stam (1953) Nederlands kleuren ets / aquatint - Boontjes E.A. II/V - ingelijst - 22264
TechniekEts
Afmetingen61 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 65
Corneille - Wanda, 1943 kopen? Bied vanaf 2800!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Wanda, 1943
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen39 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 2.800
Corneille - Grote schaal kopen? Bied vanaf 150!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Grote schaal
TechniekKeramiek
Afmetingen3 x 33 x 33 cm (h x b x d)
€ 150
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Hans Klaui - Zeefdruk 55 kopen? Bied vanaf 30!
Hans Klaui (1945) Nederlands Zeefdruk 55
Afmetingen51 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Jef Diederen - Serie van 6 litho's ingelijst kopen? Bied vanaf 195!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Serie van 6 litho's ingelijst
TechniekLitho
Afmetingen35 x 26 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 195
Corneille - Zilveren broche met originele verpakking kopen? Bied vanaf 55!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zilveren broche met originele verpakking
Afmetingen2.7 x 3.6 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 55
Ronald Tolman - grote steendruk - Theater Mundi II - Ingelijst - 24099 kopen? Bied vanaf 150!
Ronald Tolman (1948) Nederlands grote steendruk - Theater Mundi II - Ingelijst - 24099
TechniekLitho
Afmetingen78 x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Leentje Linders - kleurenets met preeg - Spirit of Progress - ingelijst - 24100 kopen? Bied vanaf 45!
Leentje Linders (1942) Nederlands kleurenets met preeg - Spirit of Progress - ingelijst - 24100
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen41 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 45
Anton Heyboer - Lot 2 Werken Op Linnen - Oermoeder - Jaren 80 Werk - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 350!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Lot 2 Werken Op Linnen - Oermoeder - Jaren 80 Werk - Handgesigneerd !!!
Afmetingen18 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 350
1 bieding
Anton Heyboer - De oer vogel. kopen? Bied vanaf 325!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands De oer vogel.
Afmetingen78 x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 325