Jan Bezemer (1907-1997)
FIGURATIE / KLEURLITHO / 49x39cm / KADER / SIG
Bied mee
Techniek | Litho |
Afmetingen | 73 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Huidig bod
€ 50
9 biedingen