5. Beroepsvereniging Kunstenaars (BBK)

Beroepsvereniging Kunstenaars (BBK)

Opgericht in 1945

Beroepsvereniging van Beeldende Kunstenaars

Anton Martineau - Als tijd niet bestaat kopen? Bied vanaf 50!
Anton Martineau (1926-2017) Nederlands Als tijd niet bestaat
TechniekHardcover
Afmetingen25 x 18 cm (h x b)
€ 50
Maya Wildevuur - Geometrische abstract, acrylverf op doek (groot) kopen? Bied vanaf 595!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands Geometrische abstract, acrylverf op doek (groot)
TechniekAcryl
Afmetingen100 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 595
Constant - litho: Labyrismen - 1968 kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands litho: Labyrismen - 1968
TechniekLitho
Afmetingen38 x 47.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 299
Constant - Ets: Echtpaar kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands Ets: Echtpaar
TechniekEts
Afmetingen65.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
TechniekLitho
€ 299
Constant - ets: zangles - 1982 kopen? Bied vanaf 350!
Constant (1920-2005) Nederlands ets: zangles - 1982
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
€ 350
Constant - litho: New Babylon kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands litho: New Babylon
TechniekLitho
Afmetingen40 x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
Henk Huig - Stilleven met speelkaarten, aquatint ets kopen? Bied vanaf 35!
Henk Huig (1934) Stilleven met speelkaarten, aquatint ets
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen39 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Theo Kuijpers - Litho, Chartres, gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Theo Kuijpers (1939) Nederlands Litho, Chartres, gesigneerd
TechniekLitho
Afmetingen65 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Theo Niermeijer - Samoerai kopen? Bied vanaf 150!
Theo Niermeijer (1940-2005) Nederlands Samoerai
TechniekIJzer
Afmetingen30 x 15 x 10 cm (h x b x d)
Huidig bod
€ 150
1 bieding
Lei Molin - Bijzondere uitgave n.a.v. een tentoonstelling bij Galerie Wolf Düsseldorf 1988 kopen? Bied vanaf 30!
Lei Molin (1927-1990) Nederlands Bijzondere uitgave n.a.v. een tentoonstelling bij Galerie Wolf Düsseldorf 1988
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen38 x 28.5 cm (h x b)
€ 30
Lei Molin - Bijzondere uitgave kopen? Bied vanaf 30!
Lei Molin (1927-1990) Nederlands Bijzondere uitgave
TechniekGemengde Druktechniek
€ 30
Werner Moonen - 2 dansende figuren . kopen? Bied vanaf 150!
Werner Moonen (1940-2011) Nederlands 2 dansende figuren .
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen58 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Ad Kikkert - Haven gezicht (waarschijnlijk Zeeland) kopen? Bied vanaf 60!
Ad Kikkert (1914-1995) Nederlands Haven gezicht (waarschijnlijk Zeeland)
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Anton Martineau - Minotaurus kopen? Bied vanaf 325!
Anton Martineau (1926-2017) Nederlands Minotaurus
TechniekGouache
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 325
Anton Martineau - Gezicht op Amsterdam / Didam kopen? Bied vanaf 185!
Anton Martineau (1926-2017) Nederlands Gezicht op Amsterdam / Didam
TechniekGouache
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 185
Jan Burgerhout - Landschap kopen? Bied vanaf 50!
Jan Burgerhout (1919) Nederlands Landschap
TechniekAquarel
Afmetingen66 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Jan Burgerhout - zeegezicht waarschijnlijk Bretagne kopen? Bied vanaf 50!
Jan Burgerhout (1919) Nederlands zeegezicht waarschijnlijk Bretagne
TechniekAquarel
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Ad Kikkert - Havengezicht kopen? Bied vanaf 60!
Ad Kikkert (1914-1995) Nederlands Havengezicht
TechniekAquarel
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Ad Kikkert - Mediteraan Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 50!
Ad Kikkert (1914-1995) Nederlands Mediteraan Stadsgezicht
TechniekAquarel
Afmetingen51 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Fred van der Wal - Zeefdruk, luchtballon. kopen? Bied vanaf 35!
Fred van der Wal (1942) Nederlands Zeefdruk, luchtballon.
Afmetingen29 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 35
Friso ten Holt - Ruiters langs het strand kopen? Bied vanaf 49!
Friso ten Holt (1921-1997) Nederlands Ruiters langs het strand
TechniekLitho
Afmetingen61 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 49
1 bieding
Toon Wegner - Lino "Herfst" kopen? Bied vanaf 10!
Toon Wegner (1926-2010) Nederlands Lino "Herfst"
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen28 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Jan Sierhuis - Verweg kopen? Bied vanaf 49!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Verweg
TechniekPotlood
Afmetingen21 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Jan Sierhuis - Zeefdruk, Flamenco kopen? Bied vanaf 50!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Zeefdruk, Flamenco
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Dick Cassee - Portree III kopen? Bied vanaf 150!
Dick Cassee (1930) Nederlands Portree III
TechniekGouache
Afmetingen36 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Rien Bout - De kelk kopen? Bied vanaf 35!
Rien Bout (1937-2003) Nederlands De kelk
Afmetingen70 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Woody van Amen - foto op kaart + Bewerkte aquarel op kaart : Havana - Brasil kopen? Bied vanaf 100!
Woody van Amen (1936) Nederlands foto op kaart + Bewerkte aquarel op kaart : Havana - Brasil
TechniekAquarel
Afmetingen14.5 x 10.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Geurt van Dijk - Ets "Scene II" kopen? Bied vanaf 25!
Geurt van Dijk (1941) Nederlands Ets "Scene II"
TechniekEts
Afmetingen64 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Fon Klement - Boardsnede: Interieur - 1987 kopen? Bied vanaf 125!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Boardsnede: Interieur - 1987
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Adine Engelman - 2x olieverf op doek - 1987 kopen? Bied vanaf 375!
Adine Engelman (1937) Nederlands 2x olieverf op doek - 1987
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 375
Sam Middleton - Zeefdruk: Drumsticks - 1995 kopen? Bied vanaf 125!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Zeefdruk: Drumsticks - 1995
Afmetingen41 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Sam Middleton - Zeefdruk: Concerto- 1995 kopen? Bied vanaf 125!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Zeefdruk: Concerto- 1995
Afmetingen41 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Jeroen Henneman - Ingelijste litho: "Dag en nacht" - 1979 kopen? Bied vanaf 295!
Jeroen Henneman (1943) Nederlands Ingelijste litho: "Dag en nacht" - 1979
Afmetingen68 x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 295
Fon Klement - Boardsnede - 1987 kopen? Bied vanaf 125!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Boardsnede - 1987
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Adine Engelman - Zonder titel kopen? Bied vanaf 200!
Adine Engelman (1937) Nederlands Zonder titel
Afmetingen63 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Jaap Hillenius - ets: gefragmenteerd - 1970 kopen? Bied vanaf 49!
Jaap Hillenius (1934-1999) Nederlands ets: gefragmenteerd - 1970
TechniekEts
Afmetingen31.5 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Gerard 't Hart - Collage incl gesigneerd boek: The paper paintings of Gerard 't Hart - 1992 kopen? Bied vanaf 65!
Gerard 't Hart (1933) Nederlands Collage incl gesigneerd boek: The paper paintings of Gerard 't Hart - 1992
TechniekCollage
Afmetingen26.5 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Han Krug - Twee gezichten op Beek, Montferland - Gemengde technieken kopen? Bied vanaf 40!
Han Krug (1890-1977) Nederlands Twee gezichten op Beek, Montferland - Gemengde technieken
Afmetingen25 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Sees Vlag - Zeefdruk, 'S-Gravenhage - Gevangenpoort - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Zeefdruk, 'S-Gravenhage - Gevangenpoort - Ingelijst
Afmetingen65.5 x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 80
3 biedingen
Ru van Rossem - Tombe kopen? Bied vanaf 35!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Tombe
Afmetingen66 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Nic Jonk - Geliefden kopen? Bied vanaf 35!
Nic Jonk (1928-1994) Nederlands Geliefden
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Sees Vlag - Linosnede: Zienangoog II - 1989 kopen? Bied vanaf 55!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Linosnede: Zienangoog II - 1989
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen64.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Constant - New Babylon - 1963 kopen? Bied vanaf 495!
Constant (1920-2005) Nederlands New Babylon - 1963
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
€ 495