Corneille (1922-2010) Vrouw Met Vogel
Bied mee
Techniek | Litho |
Afmetingen | 44 x 48 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 290