Piet Ouborg (1893-1956) Kubistisch-expressionistisch vrouwelijk naakt
Bied mee
Techniek | Potlood |
Afmetingen | 32 x 24 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 350