Jan Pzn Franken (1896-1977) De Vaders - houtsnede - bij het gedicht van Jan Greshoff - 1927
Bied mee
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 54 x 36 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 50