5. Liga Nieuw Beelden

Liga Nieuw Beelden

Opgericht in 1955 - opgeheven in 1969

Liga Nieuw Beelden

Anton Heyboer - De oer vogel. kopen? Bied vanaf 325!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands De oer vogel.
Afmetingen78 x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 325
Anton Heyboer - Moeder en kind De oer moeder kopen? Bied vanaf 350!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Moeder en kind De oer moeder
Afmetingen24 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 350
Corneille - Vrouw met uil kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vrouw met uil
TechniekLitho
Afmetingen62 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Corneille - Voetballers kopen? Bied vanaf 150!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Voetballers
Afmetingen43 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Corneille - Geen titel kopen? Bied vanaf 185!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Geen titel
Afmetingen70 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 185
Jan Montyn - Mu Tei, aquatint ets (kleine oplage) kopen? Bied vanaf 95!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Mu Tei, aquatint ets (kleine oplage)
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 95
Constant - De Schilder kopen? Bied vanaf 395!
Constant (1920-2005) Nederlands De Schilder
TechniekLitho
Afmetingen67 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 395
Corneille - 1948, 50 jaar Cobra kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1948, 50 jaar Cobra
TechniekLitho
Afmetingen41 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 225
1 bieding
Ru van Rossem - 2 Gorrila's kopen? Bied vanaf 225!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands 2 Gorrila's
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen70 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Anton Heyboer - Zeus veroverd Europa - mythologisch kopen? Bied vanaf 425!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Zeus veroverd Europa - mythologisch
TechniekAquarel
Afmetingen110 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 425
Anton Heyboer - Cancan Danseres kopen? Bied vanaf 395!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Cancan Danseres
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 395
Anton Heyboer - Cancan danseresen kezen tijdschrift kopen? Bied vanaf 625!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Cancan danseresen kezen tijdschrift
TechniekAquarel
Afmetingen110 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 625
Anton Heyboer - Drente 1946 kopen? Bied vanaf 150!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Drente 1946
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Anton Heyboer - Man figuur in cirkel kopen? Bied vanaf 375!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Man figuur in cirkel
TechniekEts
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375
Anton Heyboer - Moeder met kind kopen? Bied vanaf 225!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Moeder met kind
TechniekEts
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Kees van Bohemen - Stilleven, zeefdruk kopen? Bied vanaf 175!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Stilleven, zeefdruk
Afmetingen76 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Anton Heyboer - Moeder met kind kopen? Bied vanaf 650!
Afmetingen100 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 650
Corneille - Corneille Guillaume – Gesigneerde litho ‘Zonder Titel’ kopen? Bied vanaf 485!
TechniekLitho
Afmetingen75 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 485
1 bieding
Gerrit Rietveld - Modelbouwpakket rood-blauwe stoel kopen? Bied vanaf 125!
Gerrit Rietveld (1888-1964) Nederlands Modelbouwpakket rood-blauwe stoel
Afmetingen16 x 22 x 5 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 125
Ger Lataster - Abstract expressionistich werk kopen? Bied vanaf 475!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Abstract expressionistich werk
TechniekAquarel
Afmetingen75 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 475
Armando - Giclee DAS FENSTER II Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee DAS FENSTER II Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen57 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Hannes Postma - zonder titel kopen? Bied vanaf 250!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands zonder titel
TechniekAcryl
Afmetingen150 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Afmetingen42 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Anton Heyboer - Baddames op het strand- zeer groot olieverf op doek kopen? Bied vanaf 1850!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Baddames op het strand- zeer groot olieverf op doek
Afmetingen110 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.850
Corneille - Kleurenzeefdruk--- NOORD HOLLAND Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk--- NOORD HOLLAND Handgesigneerd
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: formatie - 1987 kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: formatie - 1987
Afmetingen50 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Corneille - Les Femmes de la Bible kopen? Bied vanaf 450!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vrouwen van de Bijbel
TechniekTerragravure
Afmetingen62 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 450
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
TechniekLitho
Afmetingen40 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
Gerard Verdijk - zeefdruk: Analysing ... - 1972 -75 kopen? Bied vanaf 55!
Gerard Verdijk (1934-2005) Nederlands zeefdruk: Analysing ... - 1972 -75
Afmetingen51 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Rik van Bentum - Zeefdruk, The killing fields I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Rik van Bentum (1936-1994) Nederlands Zeefdruk, The killing fields I - Ingelijst
Afmetingen61.5 x 86.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Armando - Zeer grote giclee op linnen: Gestalt kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Zeer grote giclee op linnen: Gestalt
TechniekGiclée
Afmetingen121 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 250
Jan Cremer - Jan Cremer - Tulipano Silvana II kopen? Bied vanaf 225!
Jan Cremer (1940) Nederlands Jan Cremer - Tulipano Silvana II
Afmetingen60 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Armando - Giclee op linnen: Waldrand kopen? Bied vanaf 225!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee op linnen: Waldrand
TechniekGiclée
Afmetingen69 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 225
Woody van Amen - foto op kaart + Bewerkte aquarel op kaart : Havana - Brasil kopen? Bied vanaf 100!
Woody van Amen (1936) Nederlands foto op kaart + Bewerkte aquarel op kaart : Havana - Brasil
TechniekAquarel
Afmetingen14.5 x 10.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Armando - Giclee: Pflanze kopen? Bied vanaf 225!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee: Pflanze
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Armando - Ingelijste litho: Die kanone - 1997 kopen? Bied vanaf 495!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Ingelijste litho: Die kanone - 1997
TechniekLitho
Afmetingen84 x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 495
TechniekLitho
Afmetingen44 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 115
TechniekLitho
Afmetingen44 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 115
Henk Peeters - Zeefdruk: Yvonne - 3 positief - 2001 kopen? Bied vanaf 250!
Henk Peeters (1925-2013) Nederlands Zeefdruk: Yvonne - 3 positief - 2001
Afmetingen42 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Jan van Munster - 3 boeken kopen? Bied vanaf 55!
Jan van Munster (1939) Nederlands 3 boeken
TechniekOverig
Afmetingen32 x 24 cm (h x b)
€ 55
Jaap Hillenius - ets: gefragmenteerd - 1970 kopen? Bied vanaf 49!
Jaap Hillenius (1934-1999) Nederlands ets: gefragmenteerd - 1970
TechniekEts
Afmetingen31.5 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Anton Heyboer - Ets, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 180!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Ets, Zonder titel - Ingelijst
TechniekEts
Afmetingen43.5 x 58.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 180
TechniekEts
Afmetingen46 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 180