5. De Onafhankelijken

De Onafhankelijken

Opgericht in 1912

De Onafhankelijken

Hans Ittmann - Trekpop kopen? Bied vanaf 1300!
Hans Ittmann (1914-1972) Nederlands Trekpop
TechniekKeramiek
Afmetingen100 x 60 x 30 cm (h x b x d)
€ 1.300
Jop van Epen - Impressionistisch landschap kopen? Bied vanaf 100!
Jop van Epen (1880-1960) Nederlands Impressionistisch landschap
Afmetingen42 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Jan Rijlaarsdam - Groep mensen kopen? Bied vanaf 700!
Jan Rijlaarsdam (1911-2007) Nederlands Groep mensen
Afmetingen72 x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 700
Jan Sierhuis - Geen titel kopen? Bied vanaf 50!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Geen titel
TechniekLitho
Afmetingen78 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Wim Bosma - Prinseneiland Amsterdam kopen? Bied vanaf 425!
Wim Bosma (1902-1985) Nederlands Prinseneiland Amsterdam
TechniekAquarel
Afmetingen54 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 425
Herbert van der Poll - Poezen kopen? Bied vanaf 70!
Herbert van der Poll (1877-1963) Nederlands Poezen
TechniekPotlood
Afmetingen29 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 70
Tijmen Moll - Zeegezicht. kopen? Bied vanaf 40!
Tijmen Moll (1890-1975) Nederlands Zeegezicht.
Afmetingen45 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Frans Huysmans - Weg met de wilgen kopen? Bied vanaf 60!
Frans Huysmans (1885-1954) Nederlands Weg met de wilgen
Afmetingen67 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 60
Jo Kruyder-Bouman - Winters dorp , kopen? Bied vanaf 30!
Jo Kruyder-Bouman (1886-1973) Nederlands Winters dorp ,
TechniekPotlood
Afmetingen52 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Toon Pluymers - De stoelenmatter - Ets kopen? Bied vanaf 38!
Toon Pluymers (1910-1967) Nederlands De stoelenmatter - Ets
TechniekEts
Afmetingen42 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 38
Jan Wiegers - Landschap Ticino, handgesigneerde litho kopen? Bied vanaf 125!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Landschap Ticino, handgesigneerde litho
TechniekLitho
Afmetingen63 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Freek van den Berg - Schilder en model kopen? Bied vanaf 999!
Freek van den Berg (1918-2000) Nederlands Schilder en model
Afmetingen96.5 x 76.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 999
Jan Sierhuis - Verweg kopen? Bied vanaf 49!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Verweg
TechniekPotlood
Afmetingen21 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Jan Sierhuis - Zeefdruk, Flamenco kopen? Bied vanaf 50!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Zeefdruk, Flamenco
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
TechniekLitho
Afmetingen21 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 55
TechniekLitho
Afmetingen21 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
TechniekLitho
Afmetingen21 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
TechniekLitho
Afmetingen21 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
TechniekLitho
Afmetingen21 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Bram van Velde - Forêt (Woud,Forest) kopen? Bied vanaf 275!
Bram van Velde (1895-1981) Nederlands Forêt (Woud,Forest)
TechniekLitho
Afmetingen73 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: formatie - 1987 kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: formatie - 1987
Afmetingen50 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Carel Willink - Litho: Berlin - 1920 kopen? Bied vanaf 275!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Litho: Berlin - 1920
TechniekLitho
Afmetingen28.5 x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
Toon van de Muysenberg - Gouache, Doorkijk Kasteel Renswoude - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Toon van de Muysenberg (1901-1967) Nederlands Gouache, Doorkijk Kasteel Renswoude - Ingelijst
TechniekGouache
Afmetingen66 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 140
10 biedingen
Piet Spijker - Houtskool op papier, Liggende hond - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Piet Spijker (1905-1972) Nederlands Houtskool op papier, Liggende hond - Ingelijst
TechniekHoutskool
Afmetingen31.5 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Jan Sierhuis - Grote Litho - zeer kleine oplage (40) - abstracte compositie - netjes ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Grote Litho - zeer kleine oplage (40) - abstracte compositie - netjes ingelijst
TechniekLitho
Afmetingen80 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Jan Sierhuis - Echtpaar kopen? Bied vanaf 600!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Echtpaar
TechniekAcryl
Afmetingen73 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 600
Jan Pzn Franken - De Vaders - houtsnede - bij het gedicht van Jan Greshoff - 1927 kopen? Bied vanaf 50!
Jan Pzn Franken (1896-1977) Nederlands De Vaders - houtsnede - bij het gedicht van Jan Greshoff - 1927
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen54 x 36 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Jan Sierhuis - Litho - 1973 kopen? Bied vanaf 80!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Litho - 1973
TechniekLitho
Afmetingen77 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Sal Meijer - 2 catalogi kopen? Bied vanaf 24!
Sal Meijer (1877-1965) Nederlands 2 catalogi
TechniekSoftcover
Afmetingen23 x 23 cm (h x b)
€ 24
TechniekBoek met Originele Grafiek
Afmetingen21.5 x 15.5 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
€ 50
Jan van Heel - Parijs kopen? Bied vanaf 200!
Jan van Heel (1898-1990) Nederlands Parijs
TechniekAquarel
Afmetingen75 x 55 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 200
Jan Schoonhoven - ‘zonder titel’ - 1983 kopen? Bied vanaf 895!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands ‘zonder titel’ - 1983
Afmetingen78 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 895
Jan Wiegers - Achterburgwal, handgesigneerde litho kopen? Bied vanaf 150!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Achterburgwal, handgesigneerde litho
TechniekLitho
Afmetingen48 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Jan de Boer - Bos paddestoelen kikker slak kopen? Bied vanaf 35!
Jan de Boer (1902-1989) Nederlands Bos paddestoelen kikker slak
Afmetingen27.5 x 23.5 cm (h x b)
€ 35
Louis Saalborn - Weggis kopen? Bied vanaf 499!
Louis Saalborn (1891-1957) Nederlands Weggis
Afmetingen63 x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 499
Johanna Pieneman - Zonder titel kopen? Bied vanaf 174!
Johanna Pieneman (1889-1986) Nederlands Zonder titel
TechniekAquarel
Afmetingen63 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 174
Harry van Kruiningen - Gulliver bewerkt de huiden der Jahoes, aquatint ets kopen? Bied vanaf 80!
Harry van Kruiningen (1906-1996) Nederlands Gulliver bewerkt de huiden der Jahoes, aquatint ets
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Nikolaas Eekman - "Petites coulisses" kopen? Bied vanaf 550!
Nikolaas Eekman (1889-1973) Belgisch Nederlands "Petites coulisses"
Afmetingen46 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 550
Carel Willink - Terras met Hercules, piëzografie (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 295!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Terras met Hercules, piëzografie (mooi ingelijst)
TechniekGiclée
Afmetingen68 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 295