5. Prent 190

Prent 190

Opgericht in 1964 - opgeheven in 1981

Prent 190

Corneille - Beauté peuhl (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 325!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Beauté peuhl (mooi gelijst)
Techniek Ets
Afmetingen 82 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Corneille - Bord/schaal 'Vuurvogel' kopen? Bied vanaf 55!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Bord/schaal 'Vuurvogel'
Afmetingen 2.8 x 30 x 30 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 55
Corneille - Bord/schaal L' été commencant kopen? Bied vanaf 55!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Bord/schaal L' été commencant
Afmetingen 2.5 x 30 x 30 cm (h x b x d)
€ 55
JCJ VANDERHEYDEN - Karacorum 2006 kopen? Bied vanaf 265!
JCJ VANDERHEYDEN (1928-2012) Nederlands Karacorum 2006
Afmetingen 51 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 265
Jef Diederen - lot van drie werken kopen? Bied vanaf 55!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands lot van drie werken
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Huidig bod
€ 55
1 bieding
Kees van Bohemen - Twee ongesigneerde proefdrukken kopen? Bied vanaf 89!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Twee ongesigneerde proefdrukken
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 89
Corneille - Grote schaal/bord kopen? Bied vanaf 150!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Grote schaal/bord
Afmetingen 3 x 33 x 33 cm (h x b x d)
€ 150
Martin Engelman - Rendez vou au jardin zoologiques kopen? Bied vanaf 50!
Martin Engelman (1924-1992) Nederlands Rendez vou au jardin zoologiques
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Corneille - Limoges porselein: Theepot De Blauwe Engel naar Rubens, Antwerpen, 2002 kopen? Bied vanaf 45!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Limoges porselein: Theepot De Blauwe Engel naar Rubens, Antwerpen, 2002
Afmetingen 20 x 20 x 12 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 45
Eduard Flor - Monochrome linoleumsnede op rijstpapier "Ammoniet" - 1965 - kopen? Bied vanaf 40!
Eduard Flor (1925-2015) Nederlands Monochrome linoleumsnede op rijstpapier "Ammoniet" - 1965 -
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 64 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 40
Corneille - ithografie Aurora op de berg 1991 kopen? Bied vanaf 500!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ithografie Aurora op de berg 1991
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Corneille - L'ange bleu d'après Rubens , 2002 - Ingelijste litho! kopen? Bied vanaf 200!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch L'ange bleu d'après Rubens , 2002 - Ingelijste litho!
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Jan Sierhuis - Alicante kopen? Bied vanaf 600!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Alicante
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 100 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 600
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 134 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Ger Lataster - zonder titel kopen? Bied vanaf 500!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands zonder titel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 78.5 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Jan Cremer - Zeefdruk: Ik, Jan Cremer - 1980 kopen? Bied vanaf 495!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Zeefdruk: Ik, Jan Cremer - 1980
Afmetingen 88 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Jef Diederen - Serie van 6 litho's kopen? Bied vanaf 125!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Serie van 6 litho's
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 21 cm (h x b)
€ 125
Techniek Litho
Afmetingen 67 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 895
Kees van Bohemen - Naakte vrouw, de ogen gesloten, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Naakte vrouw, de ogen gesloten, zeefdruk (groot)
Afmetingen 84 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Corneille - Litho - 1996 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho - 1996
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Kees van Bohemen - Proefdruk: 3 figuren kopen? Bied vanaf 70!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Proefdruk: 3 figuren
Techniek Litho
Afmetingen 86 x 61 cm (h x b)
€ 70
Kees Spermon - Pentekening: kopen? Bied vanaf 49!
Kees Spermon (1941-1992) Nederlands Pentekening:
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 23 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Kees van Bohemen - Litho: Els - 1978 kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Litho: Els - 1978
Techniek Litho
Afmetingen 74 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Kees Spermon - Potloodtekening - 1969 kopen? Bied vanaf 75!
Kees Spermon (1941-1992) Nederlands Potloodtekening - 1969
Techniek Potlood
Afmetingen 51.5 x 51.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 75
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Ik, Jan Cremer, zeefdruk (netjes ingelijst)
Afmetingen 88 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Martin Engelman - Kleurenlitho - 1970 kopen? Bied vanaf 45!
Martin Engelman (1924-1992) Nederlands Kleurenlitho - 1970
Techniek Litho
Afmetingen 88.5 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Kees van Bohemen - Ingelijste litho: Vrouw - 1981 kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Ingelijste litho: Vrouw - 1981
Techniek Litho
Afmetingen 100 x 79.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Kees van Bohemen - Ingelijste zeefdruk: Doortje - 1978 kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Ingelijste zeefdruk: Doortje - 1978
Afmetingen 77 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Dirkje Kuik - inkttekening: uit boek "De nachtcactus bloeit - 1982 kopen? Bied vanaf 75!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands inkttekening: uit boek "De nachtcactus bloeit - 1982
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 28 x 15.5 cm (h x b)
€ 75
Reinier Lucassen - Krijttekening: 2 figuren - 1981 kopen? Bied vanaf 275!
Reinier Lucassen (1939) Nederlands Krijttekening: 2 figuren - 1981
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 55.5 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 16 x 16 cm (h x b)
€ 75
Dirkje Kuik - inkttekening: uit boek "De nachtcactus bloeit - 1982 kopen? Bied vanaf 50!
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 12.5 x 9.5 cm (h x b)
€ 50
Han Mes - Litho - Prent 190 kopen? Bied vanaf 20!
Han Mes (1936) Nederlands Litho - Prent 190
Techniek Litho
Afmetingen 34 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Dirkje Kuik - Bewaarschoolkinderen, ets (proefdruk, mogelijk unica) kopen? Bied vanaf 50!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands Bewaarschoolkinderen, ets (proefdruk, mogelijk unica)
Techniek Ets
Afmetingen 24 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 13 x 16.3 cm (h x b)
€ 75
Jörg Remé - Regenboogmeisje, litho kopen? Bied vanaf 45!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands Regenboogmeisje, litho
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Lucebert - Zeefdruk: Pax - 1973 kopen? Bied vanaf 225!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Zeefdruk: Pax - 1973
Afmetingen 55 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Ans Wortel - 4 stuks - gesigneerde ingelijste ets kopen? Bied vanaf 399!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands 4 stuks - gesigneerde ingelijste ets
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399