5. Pulchri Studio

Pulchri Studio

Opgericht in 1847

Pulchri Studio

De Pulchri Studio is een schilderkunstig genootschap dat in 1847 werd opgericht door jonge kunstenaars in Den Haag. Steeds meer kunstenaars vestigden zich in Den Haag, maar werden hier geconfronteerd met weinig mogelijkheiden tot ontplooing. Het doel was om te leren model te tekenen en hierover te discussiëren tijdens kunstbeschouwingen. Niet alleen kunstenaars, maar ook kunstliefhebbers kregen toegang tot de vereniging. Tegenwoordig telt de vereniging zo'n 450 kunstenaarsleden en 600 "gewone" leden. Pulchri Studio organiseert ook tentoonstellingen, lezingen en beruchte feestavonden. Jaarlijks zijn er zo’n 60 verschillende exposities te zien.

Georg Hadeler - "Fabel" kopen? Bied vanaf 80!
Georg Hadeler (1939) Duits Nederlands "Fabel"
TechniekLitho
Afmetingen61 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Ad van Riel - Sight (7) kopen? Bied vanaf 180!
Ad van Riel (1959) Nederlands Sight (7)
Afmetingen42 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 180
Hendrikus Roodenburg - Aan de dijk, Hindeloopen - Kleurets kopen? Bied vanaf 45!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Aan de dijk, Hindeloopen - Kleurets
TechniekEts
Afmetingen20 x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Aat Verhoog - Zeefdruk - Strand II kopen? Bied vanaf 50!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Zeefdruk - Strand II
Afmetingen51.5 x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot kopen? Bied vanaf 350!
Cornelis Vreedenburgh (1880-1946) Nederlands Aangemeerde boot
TechniekPotlood
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Jeanne Bieruma Oosting - Fabels van La Fontaine kopen? Bied vanaf 350!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Fabels van La Fontaine
TechniekHardcover
Afmetingen31 x 23 cm (h x b)
€ 350
Joop Kropff - Moutstraat (Utrecht) kopen? Bied vanaf 70!
Joop Kropff (1892-1979) Nederlands Moutstraat (Utrecht)
TechniekLitho
Afmetingen41 x 49 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 70
Jeanne Bieruma Oosting - Soldaten en Burgers kopen? Bied vanaf 150!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Soldaten en Burgers
TechniekHardcover
Afmetingen25 x 17 cm (h x b)
€ 150
Louis Meys - Stadsgezicht Italië kopen? Bied vanaf 45!
Louis Meys (1902-1995) Nederlands Stadsgezicht Italië
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen42 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 45
Louis Meys - Ponte alla Grazie - Florence kopen? Bied vanaf 35!
Louis Meys (1902-1995) Nederlands Ponte alla Grazie - Florence
TechniekStift
Afmetingen42 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Hens de Jong - Hora Sexta. Bloem. kopen? Bied vanaf 59!
Hens de Jong (1927-2003) Nederlands Hora Sexta. Bloem.
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
Ko Cossaar - Naakt. Portret liggende vrouw. kopen? Bied vanaf 69!
Ko Cossaar (1874-1966) Nederlands Naakt. Portret liggende vrouw.
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Herman van der Jagt - De maaier - Ets kopen? Bied vanaf 40!
Herman van der Jagt (1882-1970) Nederlands De maaier - Ets
TechniekEts
Afmetingen12 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: Formatie H kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: Formatie H
Afmetingen50 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Ilja Walraven - Gemengde techniek, 7 steps to heaven - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Ilja Walraven (1959) Nederlands Gemengde techniek, 7 steps to heaven - Ingelijst
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen73 x 53.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Herman Bogman (jr.) - Aquarel, Dode vogels - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Herman Bogman (jr.) (1890-1975) Nederlands Aquarel, Dode vogels - Ingelijst
TechniekAquarel
Afmetingen100.5 x 70.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Afmetingen51 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Gerard Verdijk - Zonder titel kopen? Bied vanaf 169!
Gerard Verdijk (1934-2005) Nederlands Zonder titel
Afmetingen68 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 169
Jos van den Berg - Twee havengezichten in Veere - Gemengde technieken kopen? Bied vanaf 50!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Twee havengezichten in Veere - Gemengde technieken
Afmetingen18 x 25 cm (h x b)
€ 50
Philip Zilcken - Schelpenvisser + Bomschuit op strand Scheveningen kopen? Bied vanaf 60!
Philip Zilcken (1857-1930) Nederlands Schelpenvisser + Bomschuit op strand Scheveningen
TechniekEts
Afmetingen41 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Edzard Koning - Huisje bij Nunspeet kopen? Bied vanaf 40!
Edzard Koning (1869-1954) Nederlands Huisje bij Nunspeet
TechniekLitho
Afmetingen44 x 59.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Willem Bastiaan Tholen - Sloot met roeiboot en boerderij in Giethoorn - Ets kopen? Bied vanaf 75!
Willem Bastiaan Tholen (1860-1931) Nederlands Sloot met roeiboot en boerderij in Giethoorn - Ets
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen14 x 22 cm (h x b)
€ 75
Jan Sluijters - Zich afdrogend naakt kopen? Bied vanaf 210!
Jan Sluijters (1881-1957) Nederlands Zich afdrogend naakt
TechniekLitho
Afmetingen35 x 25.5 cm (h x b)
€ 210
Sees Vlag - Geuldal kopen? Bied vanaf 75!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Geuldal
Afmetingen66 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Sees Vlag - Duinen kopen? Bied vanaf 70!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Duinen
Afmetingen66 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 70
Jan Snoeck - Een feest dag kopen? Bied vanaf 70!
Jan Snoeck (1927-2018) Nederlands Een feest dag
Afmetingen72 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Louis Bron - Portret van een vrouw kopen? Bied vanaf 200!
Louis Bron (1884-1959) Nederlands Portret van een vrouw
Afmetingen63 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Hendrikus Roodenburg - Waterpoort Tiel kopen? Bied vanaf 55!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Waterpoort Tiel
TechniekEts
Afmetingen53 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 55
Marian Zult - Ets, Zonder Titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Marian Zult (1958) Nederlands Ets, Zonder Titel - Ingelijst
TechniekEts
Afmetingen61 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Loek Bos - Ezeltje rijden, (zonder hoed). kopen? Bied vanaf 750!
Loek Bos (1946) Nederlands Ezeltje rijden, (zonder hoed).
TechniekBrons
Afmetingen21 x 9.4 x 20 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 750
Wim Beuning - Apen - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 45!
Wim Beuning (1914-1986) Nederlands Apen - Kleurenlitho
TechniekLitho
Afmetingen35 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Ad van Riel - Snake kopen? Bied vanaf 75!
Ad van Riel (1959) Nederlands Snake
Afmetingen40 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Ad van Riel - Thirteen Columns kopen? Bied vanaf 200!
Ad van Riel (1959) Nederlands Thirteen Columns
Afmetingen47 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 200
Han Krug - Twee gezichten op Beek, Montferland - Gemengde technieken kopen? Bied vanaf 43!
Han Krug (1890-1977) Nederlands Twee gezichten op Beek, Montferland - Gemengde technieken
Afmetingen25 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 43
Gerard Verdijk - Donker abstract kopen? Bied vanaf 800!
Gerard Verdijk (1934-2005) Nederlands Donker abstract
Afmetingen82 x 142 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 800
Gerard Verdijk - Olieverf op doek, Abstracte compositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 800!
Afmetingen82 x 142 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 800
Hendrikus Roodenburg - Ingelijste kleurenets, Wassenaar - 1951 - Lijst, 61 x 73 cm kopen? Bied vanaf 80!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Ingelijste kleurenets, Wassenaar - 1951 - Lijst, 61 x 73 cm
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen61 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Hendrikus Roodenburg - Middelburg. 10-18 mei 1940 kopen? Bied vanaf 50!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Middelburg. 10-18 mei 1940
TechniekGravure
Afmetingen49 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
TechniekEts
Afmetingen26 x 21.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 25
Willem Witjens - Katerveer Zwolle - Ets kopen? Bied vanaf 55!
TechniekEts
Afmetingen6.5 x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Wim Beuning - De kratten van het verre land - Litho kopen? Bied vanaf 40!
Wim Beuning (1914-1986) Nederlands De kratten van het verre land - Litho
TechniekLitho
Afmetingen27 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Sierk Schroder - vrouwenportret kopen? Bied vanaf 150!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands vrouwenportret
TechniekLitho
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150