Co Westerik (1924-2018) Ingelijste zeefdruk: "een familie treffen" - 1986
Bied mee
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 51 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 199