Jacob Maris (1837-1899) Ets Jager te paard
Bied mee
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 40 x 50.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
€ 39