Ysbrant - Boot in imaginair landschap, olieverf op doek (ingelijst)
Willem Boon - Olieverf op doek, Kompositie 1964 - Ingelijst
Ad Blok van der Velden - Mediterraans huis, olieverf op doek
Wim Carrein - Barok Interieur, olieverf op doek (ingelijst)
Type kunstwerk | Kunstboeken |
Jaartal | 1981 |
Techniek | Hardcover |
Onderwerp | Beeldende Kunst |
Afmetingen | 30 x 22 cm (h x b) |
Pagina's | 156 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
goede gebruikte staat. Kleine boekje Panorama heeft een losse blz. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.