5. Arti et Amicitiae

Arti et Amicitiae

Opgericht in 1839

Arti et Amicitiae

Piet Mondriaan - Piet Mondriaan in tijdschrift "VRIJ NEDERLAND" kopen? Bied vanaf 10!
Piet Mondriaan (1872-1944) Nederlands Piet Mondriaan in tijdschrift "VRIJ NEDERLAND"
TechniekTijdschrift
Afmetingen36 x 28 cm (h x b)
€ 10
TechniekLitho
Afmetingen21 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 55
TechniekLitho
Afmetingen21 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
TechniekLitho
Afmetingen21 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
TechniekLitho
Afmetingen21 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
TechniekLitho
Afmetingen21 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Co Westerik - Ingelijste zeefdruk: "een familie treffen" - 1986 kopen? Bied vanaf 150!
Afmetingen51 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Carel Willink - Litho: Berlin - 1920 kopen? Bied vanaf 275!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Litho: Berlin - 1920
TechniekLitho
Afmetingen28.5 x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
Jos Rovers - Gouache op papier, Landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Jos Rovers (1893-1976) Nederlands Gouache op papier, Landschap - Ingelijst
TechniekGouache
Afmetingen64.5 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Theodoor Heynes - Olieverf op doek, Boom - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Theodoor Heynes (1920-1990) Nederlands Olieverf op doek, Boom - Ingelijst
Afmetingen48 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 100
1 bieding
Nic Jonk - Geliefden kopen? Bied vanaf 35!
Nic Jonk (1928-1994) Nederlands Geliefden
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Jeanne Bieruma Oosting - Ingelijste aquarel op papier: Huis in berglandschap kopen? Bied vanaf 499!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Ingelijste aquarel op papier: Huis in berglandschap
TechniekAquarel
Afmetingen50 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 499
Piet Schipperus - Olieverf op doek, Hooiwagen langs de rivier - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Piet Schipperus (1840-1929) Nederlands Olieverf op doek, Hooiwagen langs de rivier - Ingelijst
Afmetingen37 x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Jos Rovers - Gouache op papier, Stilleven bloemen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Jos Rovers (1893-1976) Nederlands Gouache op papier, Stilleven bloemen - Ingelijst
TechniekGouache
Afmetingen90 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Piet Spijker - Houtskool op papier, Liggende hond - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Piet Spijker (1905-1972) Nederlands Houtskool op papier, Liggende hond - Ingelijst
TechniekHoutskool
Afmetingen31.5 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Jan Toorop - De EEUWIDHEID EN DE VERGANGKELIJKHEID kopen? Bied vanaf 75!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands De EEUWIDHEID EN DE VERGANGKELIJKHEID
TechniekLitho
Afmetingen39 x 30 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Thijs Mauve - Olieverf op paneel - Landschap met bomen - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 100!
Thijs Mauve (1915-1996) Nederlands Olieverf op paneel - Landschap met bomen - Gesigneerd
Afmetingen48 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 100
Wim Zwiers - Wim Zwiers kopen? Bied vanaf 45!
Wim Zwiers (1922) Nederlands Wim Zwiers
TechniekOverig
Afmetingen24 x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Dorus Arts - Fraai omstreeks 1950 geschilderd olieverf "bos en heidegezicht" - GROOT! kopen? Bied vanaf 190!
Dorus Arts (1901-1961) Nederlands Fraai omstreeks 1950 geschilderd olieverf "bos en heidegezicht" - GROOT!
Afmetingen65 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 190
Theodoor Heynes - - Landschap - - ingelijst kopen? Bied vanaf 90!
Theodoor Heynes (1920-1990) Nederlands - Landschap - - ingelijst
TechniekAquarel
Afmetingen46 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 90
C.L. Dake - Stilleven met rozen - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 45!
C.L. Dake (1857-1918) Nederlands Stilleven met rozen - mooi ingelijst
TechniekEts
Afmetingen22 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 45
Elias Stark - zicht met molen, dorp en bootje kopen? Bied vanaf 50!
Elias Stark (1849-1933) Nederlands zicht met molen, dorp en bootje
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen13.3 x 26.4 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 50
Elias Stark - zicht met molen, ganzen en een visser kopen? Bied vanaf 50!
Elias Stark (1849-1933) Nederlands zicht met molen, ganzen en een visser
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen13.4 x 30.8 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 50
Kuno Brinks - Vogels in exotisch landschap kopen? Bied vanaf 45!
Kuno Brinks (1908-1992) Nederlands Vogels in exotisch landschap
TechniekLitho
Afmetingen35 x 25 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 45
Ernst Leyden - Zonder titel kopen? Bied vanaf 69!
Ernst Leyden (1892-1969) Nederlands Frans Amerikaans Zonder titel
Afmetingen81 x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 69
Johan Ponsioen - Oude Boer - Ets kopen? Bied vanaf 89!
Johan Ponsioen (1900-1969) Nederlands Oude Boer - Ets
TechniekEts
Afmetingen30 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 89
Leo Poelmeijer - Cityscape kopen? Bied vanaf 30!
Leo Poelmeijer (1934) Nederlands Cityscape
TechniekC-Print
Afmetingen66 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Charles Donker - Ets: nis met vleermuis en ladder - 1968 kopen? Bied vanaf 299!
Charles Donker (1940) Nederlands Ets: nis met vleermuis en ladder - 1968
TechniekEts
Afmetingen50 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 299
Hans van Dokkum - zelfportret kopen? Bied vanaf 25!
Hans van Dokkum (1908-1995) zelfportret
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen54 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Marjan Jaspers - Klaprozen kopen? Bied vanaf 40!
Marjan Jaspers (1949) Nederlands Klaprozen
Afmetingen83 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Antoon Hemert - Wintergezicht. Boerderij in de sneeuw. kopen? Bied vanaf 69!
Antoon Hemert (1883-1944) Nederlands Wintergezicht. Boerderij in de sneeuw.
TechniekEts
Afmetingen30 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 69
Hans van Dokkum - zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Hans van Dokkum (1908-1995) Nederlands zonder titel
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen44 x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
Hendrikus Roodenburg - Schreierstoren in Amsterdam kopen? Bied vanaf 60!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Schreierstoren in Amsterdam
TechniekAquarel
Afmetingen44 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Dick van Luijn (1896-1981) Nederlands Het Grafisch Werk, genumm, met prent & 1x met 4 x houtgrav. & 'Trappen'ingelijst
TechniekBoek met Originele Grafiek
Afmetingen21.5 x 15.5 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
€ 50