5. ARTA

ARTA

Opgericht in 1937

ARTA

Karel Appel - Cirque Moroir du Monde kopen? Bied vanaf 50!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Cirque Moroir du Monde
TechniekOverig
Afmetingen16 x 16 cm (h x b)
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Corneille - " L' amour au Jour le Jour " kopen? Bied vanaf 325!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch " L' amour au Jour le Jour "
Afmetingen57 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 325
John Lie a Fo - Boa P - Mysterie, Verbinding, Transformatie - Meter breed! Kunstwerk Ingelijst kopen? Bied vanaf 199!
John Lie a Fo (1945) Nederlands Surinaams Boa P - Mysterie, Verbinding, Transformatie - Meter breed! Kunstwerk Ingelijst
Afmetingen81 x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 199
Arthur Stam - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Arthur Stam (1953) Nederlands Zonder titel
TechniekEts
Afmetingen110 x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Gerda Smit - kleurenets - eigen druk - 'Kindje met knuffel' - 1998 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 200!
Gerda Smit (1934-2004) Nederlands kleurenets - eigen druk - 'Kindje met knuffel' - 1998 (INGELIJST)
TechniekEts
Afmetingen84 x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 200
1 bieding
Bert Vredegoor - De bomen kopen? Bied vanaf 25!
Bert Vredegoor (1956) Nederlands De bomen
TechniekLitho
Afmetingen75 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Corneille - CORNEILLE ZEEFDRUK (groot, ingelijst) kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch CORNEILLE ZEEFDRUK (groot, ingelijst)
Afmetingen83 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 295
Anton Vrede - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Anton Vrede (1953) Nederlands Curaçaose Zonder titel
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Anton Heyboer - Cancan Danseres & Tekst - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 275!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Cancan Danseres & Tekst - Handgesigneerd !!!
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 275
1 bieding
Anton Heyboer - De oervogel . kopen? Bied vanaf 280!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands De oervogel .
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen38 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 280
Anton Heyboer - De oer vogel . kopen? Bied vanaf 450!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands De oer vogel .
Afmetingen30 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 450
Alphons Freijmuth - Jannie kopen? Bied vanaf 35!
Alphons Freijmuth (1940) Nederlands Jannie
Afmetingen67 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Hans Vredegoor - Gesigneerde kleurenets - 7/35 - 1988 - "Splitting Image II" kopen? Bied vanaf 65!
Hans Vredegoor (1953) Nederlands Gesigneerde kleurenets - 7/35 - 1988 - "Splitting Image II"
TechniekEts
Afmetingen64.5 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Hans Wap - De Ski-stoel kopen? Bied vanaf 50!
Hans Wap (1943) Nederlands De Ski-stoel
Afmetingen70 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
TechniekLitho
Afmetingen76 x 50 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 65
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Corneille - Kleurenzeefdruk GRONINGEN uit 2002 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk GRONINGEN uit 2002
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Gerard Verdijk - Olieverf op doek, Abstracte compositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!
Afmetingen82 x 142 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Ruud Aarbodem - Grote gesigneerde - kleine oplage - Glans-Zeefdruk "Paarden" kopen? Bied vanaf 25!
Ruud Aarbodem (1949) Nederlands Grote gesigneerde - kleine oplage - Glans-Zeefdruk "Paarden"
Afmetingen39 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Corneille - CORNEILLE Gesigneerd met nummer 26 / 200 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch CORNEILLE Gesigneerd met nummer 26 / 200
Afmetingen38 x 47.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Corneille - CORNEILLE Gesigneerd met nummer 20 / 200 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch CORNEILLE Gesigneerd met nummer 20 / 200
Afmetingen37.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Corneille - CORNEILLE Gesigneerd met nummer 133 / 150 kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch CORNEILLE Gesigneerd met nummer 133 / 150
Afmetingen57 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Corneille - CORNEILLE Gesigneerd met nummer 1 /200 kopen? Bied vanaf 395!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch CORNEILLE Gesigneerd met nummer 1 /200
Afmetingen47 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Corneille - CORNEILLE Gesigneerd met nummer 194/200 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch CORNEILLE Gesigneerd met nummer 194/200
Afmetingen52 x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Corneille - CORNEILLE Gesigneerd met nummer E/A 2 / 25 kopen? Bied vanaf 255!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch CORNEILLE Gesigneerd met nummer E/A 2 / 25
Afmetingen52 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 255
1 bieding
Corneille - CORNEILLE Gesigneerd met nummer 7 /200 kopen? Bied vanaf 195!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch CORNEILLE Gesigneerd met nummer 7 /200
Afmetingen52 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 195
Corneille - MAP PROMENADE - 4 ZEEFDRUKKEN 6 / 200 - ZELDZAAM !!² kopen? Bied vanaf 875!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch MAP PROMENADE - 4 ZEEFDRUKKEN 6 / 200 - ZELDZAAM !!²
Afmetingen40 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 875
Hans Vredegoor - zonder titel kopen? Bied vanaf 85!
Hans Vredegoor (1953) Nederlands zonder titel
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen83 x 118 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 85
Henk van Vessem - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Henk van Vessem (1939) Nederlands Zonder titel
Afmetingen87 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Anton Vrede - Man en krokodil kopen? Bied vanaf 45!
Anton Vrede (1953) Nederlands Curaçaose Man en krokodil
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Afmetingen88 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 495
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kleurenlitho HAPPY CAT
TechniekLitho
Afmetingen64 x 82 cm (h x b)
€ 125
Jan Cremer - zeefdruk: Ik, Jan Cremer - 1980 (keurige lijst!) kopen? Bied vanaf 495!
Jan Cremer (1940) Nederlands zeefdruk: Ik, Jan Cremer - 1980 (keurige lijst!)
Afmetingen88 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 495
Hans Vredegoor - Gesigneerde kleurenets - 6/35 - 1988 kopen? Bied vanaf 65!
Hans Vredegoor (1953) Nederlands Gesigneerde kleurenets - 6/35 - 1988
TechniekEts
Afmetingen50 x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Afmetingen42 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Hans Vredegoor - Gesigneerde kleurenets - 10/35 - 1988 kopen? Bied vanaf 65!
Hans Vredegoor (1953) Nederlands Gesigneerde kleurenets - 10/35 - 1988
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Peter Bes - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Peter Bes (1945) Nederlands Zonder titel
Afmetingen50 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 30
Hans Vredegoor - Gesigneerde kleurenets - 14/35 - 1988 - "Open Up" kopen? Bied vanaf 65!
Hans Vredegoor (1953) Nederlands Gesigneerde kleurenets - 14/35 - 1988 - "Open Up"
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
TechniekLitho
Afmetingen76 x 50 cm (h x b)
€ 59
TechniekAcryl
Afmetingen30 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 450
Jan Montyn - Gesigneerde ets - 1977 - 52/150 kopen? Bied vanaf 75!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Gesigneerde ets - 1977 - 52/150
TechniekEts
Afmetingen10 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 75
1 bieding
Anton Heyboer - danseres kopen? Bied vanaf 270!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands danseres
TechniekStift
Afmetingen39.5 x 35.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 270
Anton Heyboer - De oer moeder Moeder en kind. kopen? Bied vanaf 350!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands De oer moeder Moeder en kind.
Afmetingen24 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 350
Hans Vredegoor - Dreamers desease 3 kopen? Bied vanaf 65!
Hans Vredegoor (1953) Nederlands Dreamers desease 3
Afmetingen92 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
John Lie a Fo - kleurets - Demande pour d'une serieus 1/1 - 22350 kopen? Bied vanaf 120!
John Lie a Fo (1945) Nederlands Surinaams kleurets - Demande pour d'une serieus 1/1 - 22350
TechniekEts
Afmetingen63 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 120
Corneille - L'oiseau convoité kopen? Bied vanaf 195!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch L'oiseau convoité
Afmetingen62 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 195
1 bieding