5. ARTA

ARTA

Opgericht in 1937

ARTA

Anton Heyboer - Haan kopen? Bied vanaf 300!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Haan
TechniekAcryl
Afmetingen83 x 113 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 300
Anton Heyboer - Vier vrouwen . kopen? Bied vanaf 550!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Vier vrouwen .
TechniekGouache
Afmetingen78 x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 550
Bert Vredegoor - Compositie kopen? Bied vanaf 75!
Bert Vredegoor (1956) Nederlands Compositie
TechniekGouache
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Hans Klaui - Prachtige zeefdruk handgesigneerd en genummerd - Titel FESTO 2000 kopen? Bied vanaf 25!
Hans Klaui (1945) Nederlands Prachtige zeefdruk handgesigneerd en genummerd - Titel FESTO 2000
Afmetingen46 x 35.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Corneille - 1978 - Vrouw met de vogel - Mooi kunstwerk bijna 50 jaar oud. In Lijst! kopen? Bied vanaf 349!
Afmetingen33.5 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 349
1 bieding
Piet Warffemius - Turkana Warrior kopen? Bied vanaf 250!
Piet Warffemius (1956) Nederlands Turkana Warrior
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen68 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Karel Appel - ZT uit de serie Ten kopen? Bied vanaf 500!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands ZT uit de serie Ten
TechniekLitho
Afmetingen61 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 500
Alphons Freijmuth - Holland kopen? Bied vanaf 75!
Alphons Freijmuth (1940) Nederlands Holland
Afmetingen60 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 75
Corneille - 1976 - Femmes oiseaux à l'arc en ciel kopen? Bied vanaf 449!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1976 - Femmes oiseaux à l'arc en ciel
TechniekLitho
Afmetingen75.2 x 55.9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 449
Corneille - 2000 Football European Championship - LES FOOTBALLEURS LE BALLON D' OR kopen? Bied vanaf 175!
Afmetingen57 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Corneille - 1991 - Raven kopen? Bied vanaf 349!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1991 - Raven
TechniekLitho
Afmetingen68 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 349
Piet Warffemius - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Piet Warffemius (1956) Nederlands Zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen57 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Corneille - Variaties op enkele lijnen, 1959 kopen? Bied vanaf 3500!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Variaties op enkele lijnen, 1959
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen31 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 3.500
Jan Cremer - Jan Cremer - Tulipano Silvana II kopen? Bied vanaf 200!
Jan Cremer (1940) Nederlands Jan Cremer - Tulipano Silvana II
Afmetingen60 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Corneille - Femme, chat et masque. kopen? Bied vanaf 74!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Femme, chat et masque.
TechniekOffset
Afmetingen1270 x 810 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 74
Harrie Gerritz - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Harrie Gerritz (1940) Nederlands Zonder titel
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Harrie Gerritz - Zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Anton Heyboer - danseres kopen? Bied vanaf 260!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands danseres
TechniekStift
Afmetingen39.5 x 35.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 260
Corneille - litho: La Traviata - 1990 kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho: La Traviata - 1990
TechniekLitho
Afmetingen75.5 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
TechniekLitho
Afmetingen58 x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 449
TechniekTijdschrift
Afmetingen31 x 24.5 cm (h x b)
€ 50
Sam Middleton - Zeefdruk: 1997 kopen? Bied vanaf 89!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Zeefdruk: 1997
Afmetingen37 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 89
Afmetingen37 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 89
Corneille - De terrils van Luik, 1945 kopen? Bied vanaf 3800!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch De terrils van Luik, 1945
TechniekPotlood
Afmetingen32 x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 3.800
Afmetingen68 x 79.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 895
TechniekLitho
Afmetingen94 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 399
TechniekLitho
Afmetingen56.5 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Anton Heyboer - Geen titel kopen? Bied vanaf 150!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Geen titel
TechniekEts
Afmetingen78 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Alphons Freijmuth - Mariage kopen? Bied vanaf 2500!
Alphons Freijmuth (1940) Nederlands Mariage
Afmetingen106 x 117 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 2.500
Afmetingen88 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 495
Peter Bes - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Peter Bes (1945) Nederlands Zonder titel
Afmetingen50 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Corneille - ingelijste zeefdruk - 1991 kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ingelijste zeefdruk - 1991
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Anton Heyboer - Het symbool van de onschuld. kopen? Bied vanaf 500!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Het symbool van de onschuld.
TechniekAcryl
Afmetingen32.5 x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 500
Anton Heyboer - Moeder en kind De oermoeder Kleurrijke krachtige schildering . kopen? Bied vanaf 400!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Moeder en kind De oermoeder Kleurrijke krachtige schildering .
Afmetingen62.5 x 72.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 400