Prachtig groot werk van Janhendrik Dolsma met een galeriewaarde van 13.000 euro.! Titel: Waddenzee. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar.
Afmetingen werk: H110 x b175 cm.
Volgens de kunstenaar komt het werk uit 1997-1998. U krijgt een mail van hem ter bevestiging.
Het werk is in zeer goede staat.
Volgrecht: Voor dit item wordt de wettelijk verplichte 4% Volgrecht-vergoeding berekend over de gehele verkoopprijs. Deze komt dus op de verkoopprijs incl. veilingkosten Als de verkoopprijs incl. veilingkosten> 3.000 euro is.
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 10 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen, bij vooruitbetaling, is zeer ruim. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. We kunnen het werk ook verzenden met Swift(kleine kunstkoerier) Kosten Nederland zijn 103,19 euro en voor België 165,00