KiewitKunst
  5. KiewitKunst

KiewitKunst

Lid sinds 2011 / 's-Gravenzande, Nederland

569 aangeboden items / 6297 verkochte items

Jan Cremer - zeefdruk: Ik, Jan Cremer - 1980 (keurige lijst!) kopen? Bied vanaf 495!
Jan Cremer (1940) Nederlands zeefdruk: Ik, Jan Cremer - 1980 (keurige lijst!)
Afmetingen88 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 495
Afmetingen88 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 495
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen66 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 115
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen66 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 115
Constant - litho : labyrismen - 1968 kopen? Bied vanaf 399!
Constant (1920-2005) Nederlands litho : labyrismen - 1968
TechniekLitho
Afmetingen38 x 47.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 399
Lucebert - Litho - 1993 kopen? Bied vanaf 200!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Litho - 1993
TechniekLitho
Afmetingen65.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Corneille - Ingelijste litho - 1995(nette lijst) kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste litho - 1995(nette lijst)
TechniekLitho
Afmetingen50 x 41.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
TechniekEts
Afmetingen40 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Shinkichi Tajiri - Gesigneerd boek: Autobiografische aantekeningen - 1993 kopen? Bied vanaf 50!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands Gesigneerd boek: Autobiografische aantekeningen - 1993
TechniekHardcover
Afmetingen29 x 29 cm (h x b)
€ 50
Corneille - Ingelijste litho: abstracte compositie - 1995(nette lijst) kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste litho: abstracte compositie - 1995(nette lijst)
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Constant - ingelijste litho: abstract- 1953! kopen? Bied vanaf 595!
Constant (1920-2005) Nederlands ingelijste litho: abstract- 1953!
TechniekLitho
Afmetingen63 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 595
Corneille - Ingelijste litho: "Cobra 1948" - 1986(nette lijst!) kopen? Bied vanaf 375!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste litho: "Cobra 1948" - 1986(nette lijst!)
TechniekLitho
Afmetingen70.5 x 58.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375
Constant - New Babylon - 1963 kopen? Bied vanaf 399!
Constant (1920-2005) Nederlands New Babylon - 1963
TechniekLitho
Afmetingen40 x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 399
Theo Wolvecamp - Kleuren litho: Pesonage - 1988 kopen? Bied vanaf 225!
Theo Wolvecamp (1925-1992) Nederlands Kleuren litho: Pesonage - 1988
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Lucebert - Ets - 1974 kopen? Bied vanaf 250!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Ets - 1974
TechniekEts
Afmetingen39 x 52.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Lucebert - Kleuren ets - 1974 kopen? Bied vanaf 250!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Kleuren ets - 1974
TechniekEts
Afmetingen52.5 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Lucebert - Ets: Remember Metten - 1979 kopen? Bied vanaf 250!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Ets: Remember Metten - 1979
TechniekEts
Afmetingen55 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Corneille - Zeefdruk: Image d'un été - 1992 kopen? Bied vanaf 199!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zeefdruk: Image d'un été - 1992
Afmetingen33.5 x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 199
GesigneerdHandgesigneerd
€ 199
GesigneerdHandgesigneerd
€ 199
TechniekLitho
Afmetingen60 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Afmetingen87.5 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 2.595
Corneille - Kleurenlitho: Otello - 1990 kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenlitho: Otello - 1990
TechniekLitho
Afmetingen75.5 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
TechniekLitho
Afmetingen38.5 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
Constant - New Babylon - 1963 kopen? Bied vanaf 495!
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
€ 495
Mogens Balle - litho - 1967 kopen? Bied vanaf 149!
Mogens Balle (1921-1988) Deens litho - 1967
TechniekLitho
Afmetingen30.2 x 38.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 149
TechniekLitho
Afmetingen60 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
€ 149
TechniekLitho
Afmetingen38 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
€ 149
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
€ 149
Kees Spermon - Ets/aquatint: Proefdruk - 1966 kopen? Bied vanaf 49!
Kees Spermon (1941-1992) Nederlands Ets/aquatint: Proefdruk - 1966
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Cees van IJsseldijk - ets: boomstronk kopen? Bied vanaf 39!
Cees van IJsseldijk (1901-1977) Nederlands ets: boomstronk
TechniekEts
Afmetingen33 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Dana Andreev - Ets: Wings - 1999 kopen? Bied vanaf 100!
Dana Andreev (1951) Nederlands Ets: Wings - 1999
TechniekEts
Afmetingen49.5 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Aad de Haas - Linosnede - 1966 kopen? Bied vanaf 149!
Aad de Haas (1920-1972) Nederlands Linosnede - 1966
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen28.5 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 149