KiewitKunst
  5. KiewitKunst

KiewitKunst

Lid sinds 2011 / 's-Gravenzande, Nederland

566 aangeboden items / 6335 verkochte items

Arnold van Griensven - portfolio chips en garnalen: 7 etsen - 1990 kopen? Bied vanaf 499!
Arnold van Griensven (1945) Nederlands portfolio chips en garnalen: 7 etsen - 1990
TechniekEts
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 499
Harry van Kruiningen - Litho: Achnaton - 1954 kopen? Bied vanaf 55!
Harry van Kruiningen (1906-1996) Nederlands Litho: Achnaton - 1954
TechniekLitho
Afmetingen21 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 55
TechniekLitho
Afmetingen21 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
TechniekLitho
Afmetingen21 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
TechniekLitho
Afmetingen21 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
TechniekLitho
Afmetingen21 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Marianne Naerebout - acryl op doek: Red Love - 1997 kopen? Bied vanaf 350!
Marianne Naerebout (1958) Nederlands acryl op doek: Red Love - 1997
TechniekAcryl
Afmetingen80 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Mogens Balle - litho - 1967 kopen? Bied vanaf 149!
Mogens Balle (1921-1988) Deens litho - 1967
TechniekLitho
Afmetingen30.2 x 38.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 149
Gerard Prent - acryl op board kopen? Bied vanaf 375!
Gerard Prent (1954) Nederlands acryl op board
TechniekAcryl
Afmetingen46 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
€ 375
Toon Berghahn - Gemengde techniek: Million miles - 2010 kopen? Bied vanaf 495!
Toon Berghahn (1970) Nederlands Gemengde techniek: Million miles - 2010
Afmetingen67.5 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
€ 495
Paulus Verwey - Olieverf op doek: De Lange Jan en Villa Härtel in Amersfoort kopen? Bied vanaf 499!
Paulus Verwey (1951) Nederlands Olieverf op doek: De Lange Jan en Villa Härtel in Amersfoort
Afmetingen78 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 499
Shlomo Koren - Olieverf op doek: abstract kopen? Bied vanaf 499!
Shlomo Koren (1932) Nederlands Olieverf op doek: abstract
Afmetingen68.5 x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 499
Paul du Toit - Acrylverf op doek: "Moving point" - 2000 + catalogus waarin werk staat kopen? Bied vanaf 599!
Paul du Toit (1965-2014) Zuid-Afrikaans Acrylverf op doek: "Moving point" - 2000 + catalogus waarin werk staat
TechniekAcryl
Afmetingen72 x 63.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 599
Haye Smith - gemengde techniek op board- 2008 kopen? Bied vanaf 599!
Haye Smith (1935-2017) Nederlands gemengde techniek op board- 2008
Afmetingen93 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 599
Karl Jakob van Beekum - Olieverf op paneel: "Stilte voor de storm" - 1990 kopen? Bied vanaf 475!
Karl Jakob van Beekum (1914-1998) Nederlands Olieverf op paneel: "Stilte voor de storm" - 1990
Afmetingen82.5 x 62.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 475
Willem Reinders - Olieverf op doek: Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 350!
Willem Reinders (1881-1960) Nederlands Olieverf op doek: Bloemstilleven
Afmetingen59 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Monica van Dael - Bronzen beeld: Hoofd van een vrouw kopen? Bied vanaf 595!
Monica van Dael (1943) Nederlands Bronzen beeld: Hoofd van een vrouw
TechniekBrons
Afmetingen21 x 13 x 7 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 595
Rob Scholte - Zeefdruk: Reproductie verplicht kopen? Bied vanaf 175!
Rob Scholte (1958) Nederlands Zeefdruk: Reproductie verplicht
Afmetingen122 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Gabriel Ben-Chaim - Acrylverf op paneel, ingelijst: 'Marina of Tel Aviv - 1988 kopen? Bied vanaf 499!
Gabriel Ben-Chaim (1940) Israëlisch Acrylverf op paneel, ingelijst: 'Marina of Tel Aviv - 1988
TechniekAcryl
Afmetingen69 x 107 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 499
Charlotte Molenkamp - olieverf op doek: rood in zwart kopen? Bied vanaf 1999!
Charlotte Molenkamp (1955) Nederlands olieverf op doek: rood in zwart
Afmetingen93 x 113.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.999
Piet Warffemius - Acryl op doek - 1988(groot werk, sterk afgeprijsd!) kopen? Bied vanaf 595!
Piet Warffemius (1956) Nederlands Acryl op doek - 1988(groot werk, sterk afgeprijsd!)
TechniekAcryl
Afmetingen114 x 124 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 595
Robert Zandvliet - litho: geometrische compositie kopen? Bied vanaf 399!
Robert Zandvliet (1970) Nederlands litho: geometrische compositie
TechniekLitho
Afmetingen76 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 399
Dumont - Metalen scupltuur: abstract mensfiguur - 1998 kopen? Bied vanaf 399!
Dumont (1924) Nederlands Metalen scupltuur: abstract mensfiguur - 1998
TechniekAluminium
Afmetingen29 x 7.5 x 7.5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 399
Monica van Dael - Beeld: Marmeren torso op natuurstenen basement kopen? Bied vanaf 225!
Monica van Dael (1943) Nederlands Beeld: Marmeren torso op natuurstenen basement
TechniekMarmer
Afmetingen13.5 x 10.5 x 4 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Ed van Teeseling - Beeld: Brons - naakt kopen? Bied vanaf 250!
Ed van Teeseling (1924-2008) Nederlands Beeld: Brons - naakt
TechniekBrons
Afmetingen19 x 5 x 4 cm (h x b x d)
Gewicht1017 g
€ 250
Gerard Verdijk - zeefdruk: Analysing ... - 1972 -75 kopen? Bied vanaf 55!
Gerard Verdijk (1934-2005) Nederlands zeefdruk: Analysing ... - 1972 -75
Afmetingen51 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Armando - Zeer grote giclee op linnen: Gestalt kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Zeer grote giclee op linnen: Gestalt
TechniekGiclée
Afmetingen121 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 250
Lucio del Pezzo - Litho: "Tycho Brahe" kopen? Bied vanaf 49!
Lucio del Pezzo (1933) Italiaans Litho: "Tycho Brahe"
TechniekLitho
Afmetingen68 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Jan Wolkers - Zeefdruk: Winterbeelden VI - 1995 kopen? Bied vanaf 175!
Jan Wolkers (1925-2007) Nederlands Zeefdruk: Winterbeelden VI - 1995
Afmetingen31 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175