KiewitKunst
  5. KiewitKunst

KiewitKunst

Lid sinds 2011 / 's-Gravenzande, Nederland

605 aangeboden items / 6362 verkochte items

Ad Dekkers - 6 reliëf borden, gebonden als blokboek kopen? Bied vanaf 100!
Ad Dekkers (1938-1974) Nederlands 6 reliëf borden, gebonden als blokboek
TechniekSoftcover
Afmetingen20 x 20 cm (h x b)
€ 100
Gabriel Ben-Chaim - Acrylverf op paneel, ingelijst: 'Marina of Tel Aviv - 1988 kopen? Bied vanaf 499!
Gabriel Ben-Chaim (1940) Israëlisch Acrylverf op paneel, ingelijst: 'Marina of Tel Aviv - 1988
TechniekAcryl
Afmetingen69 x 107 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 499
Siet Zuyderland - olieverf op doek: Remise - 1989 kopen? Bied vanaf 899!
Siet Zuyderland (1942-2019) Nederlands olieverf op doek: Remise - 1989
Afmetingen83.5 x 113 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 899
Adine Engelman - 2x olieverf op doek - 1987 kopen? Bied vanaf 375!
Adine Engelman (1937) Nederlands 2x olieverf op doek - 1987
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 375
Anton Heyboer - Beeld + tekening met tekst - 1984 kopen? Bied vanaf 799!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Beeld + tekening met tekst - 1984
TechniekKeramiek
Afmetingen23.5 x 20 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht2649 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 799
Anton Geerlings - Albast beeld: Vis - 1997 kopen? Bied vanaf 250!
Anton Geerlings (1923) Nederlands Albast beeld: Vis - 1997
TechniekSteen
Afmetingen27 x 20 x 6.5 cm (h x b x d)
Gewicht3220 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Menashe Kadishman - Zeefdruk: Moderne compositie - 1973 kopen? Bied vanaf 159!
Menashe Kadishman (1932-2015) Israëlisch Zeefdruk: Moderne compositie - 1973
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 159
TechniekLitho
Afmetingen21 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 55
TechniekLitho
Afmetingen21 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Hans Kanters - Gesigneerd boek, in cassette doos: Het eeuwige circus van de verbeelding - 1997 kopen? Bied vanaf 59!
Hans Kanters (1947) Nederlands Gesigneerd boek, in cassette doos: Het eeuwige circus van de verbeelding - 1997
TechniekHardcover
Afmetingen38 x 32 cm (h x b)
Huidig bod
€ 59
1 bieding
Hans Kanters - Litho kopen? Bied vanaf 250!
Hans Kanters (1947) Nederlands Litho
TechniekLitho
Afmetingen36.5 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Jeanne Bieruma Oosting - Boek met 12 etsen: Une selection des fleurs du mal - 1976 kopen? Bied vanaf 395!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Boek met 12 etsen: Une selection des fleurs du mal - 1976
TechniekEts
Afmetingen40 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Aat Veldhoen - Ingelijste zeefdruk met wandklok: "Tempus fugit" kopen? Bied vanaf 250!
Aat Veldhoen (1934-2018) Nederlands Ingelijste zeefdruk met wandklok: "Tempus fugit"
Afmetingen56 x 54.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 250
Herman Brood - Zeefdruk (handgesigneerd) incl boek: Horse Power - 1998 kopen? Bied vanaf 299!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Zeefdruk (handgesigneerd) incl boek: Horse Power - 1998
Afmetingen31 x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
Lucebert - 10 litho's en 10 gedichten: lithologie - 1959 kopen? Bied vanaf 395!
Lucebert (1924-1994) Nederlands 10 litho's en 10 gedichten: lithologie - 1959
TechniekLitho
Afmetingen30.5 x 23 cm (h x b)
€ 395
Corneille - Ingelijste litho: 'Mer du Sud' - 1958 (oplage slechts 12 stuks!) kopen? Bied vanaf 895!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste litho: 'Mer du Sud' - 1958 (oplage slechts 12 stuks!)
TechniekLitho
Afmetingen47 x 55.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 895
Walasse Ting - Ingelijste zeefdruk: Alles is geboren- 1985 kopen? Bied vanaf 695!
Walasse Ting (1929-2010) Chinees Amerikaans Nederlands Ingelijste zeefdruk: Alles is geboren- 1985
Afmetingen61 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 695
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: Formatie C kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: Formatie C
Afmetingen50 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Jan Mankes - ets: paard kopen? Bied vanaf 450!
Jan Mankes (1889-1920) Nederlands ets: paard
TechniekEts
Afmetingen18.5 x 22.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 450
Jan Mankes - Heliogravure: muizen - 1918 kopen? Bied vanaf 450!
Jan Mankes (1889-1920) Nederlands Heliogravure: muizen - 1918
TechniekGravure
Afmetingen29 x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 450
Corneille - ingelijste litho: La belle de Cuba - 1967 (oplage 12 stuks, nette lijst!!!) kopen? Bied vanaf 895!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ingelijste litho: La belle de Cuba - 1967 (oplage 12 stuks, nette lijst!!!)
TechniekLitho
Afmetingen56.5 x 66.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 895
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
TechniekHardcover
Afmetingen34.5 x 24 cm (h x b)
€ 325
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: formatie - 1987 kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: formatie - 1987
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Corneille - ingelijste litho: vogel - 1986 kopen? Bied vanaf 395!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ingelijste litho: vogel - 1986
TechniekLitho
Afmetingen61 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 395
Corneille - ingelijste litho: Nu bleu et oiseau - 1981 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ingelijste litho: Nu bleu et oiseau - 1981 (nette lijst!)
TechniekLitho
Afmetingen85 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 295
TechniekLitho
Afmetingen40 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen74 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.250
Theo Wolvecamp - Kleuren litho: Personage - 1988 kopen? Bied vanaf 250!
Theo Wolvecamp (1925-1992) Nederlands Kleuren litho: Personage - 1988
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Alan Davie - Kleurenlitho: Homage to Picasso - 1972 kopen? Bied vanaf 250!
Alan Davie (1920) Engels Kleurenlitho: Homage to Picasso - 1972
TechniekLitho
Afmetingen51 x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Co Westerik - Ingelijste kleuren zeefdruk: paar - 1972 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 295!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Ingelijste kleuren zeefdruk: paar - 1972 (nette lijst!)
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen70 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 295
Bram van Velde - Ingelijste litho, abstract - 1977(nette lijst) kopen? Bied vanaf 450!
Bram van Velde (1895-1981) Nederlands Ingelijste litho, abstract - 1977(nette lijst)
TechniekLitho
Afmetingen81 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Jeanne Bieruma Oosting - Ets: Japanse vis kopen? Bied vanaf 399!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Ets: Japanse vis
TechniekEts
Afmetingen21.5 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 399
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Jeanne Bieruma Oosting - Houtsnede: Twee kameleons kopen? Bied vanaf 399!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Houtsnede: Twee kameleons
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen31.5 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 399