Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1988 |
Techniek | Litho |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 2/200 |
Theo Wilhelm Wolvecamp (Hengelo, 30 augustus 1925 - Amsterdam, 11 oktober 1992) was een kunstschilder en graficus, die een aantal jaren deel uitmaakte van de Cobra-groep
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
De voorstelling is in zeer goede staat, wat licht kreukels op de witte randen om de voorstelling heen. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.