Lynette Nampijinpa Granites (1945) Aboriginal Schilderij - Two women water dreaming
Bied mee
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 73 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 100