Reinhoud D'Haese - Pentekening - in boek 50 jaar beelden 2003 & extra boek 2001
Pierre Alechinsky - Rossaert (2003) - CoBrA
Corneille - Femme heureuse, zeefdruk (mooi ingelijst, groot)
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Techniek | Hout |
Stijl | Aziatisch |
Onderwerp | Figuren |
Afmetingen | 10 x 10 x 10 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Geen chips/breuk. | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Serooskerke, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 2 kg.