Karel Langer - Vrouwen aan het water
Nico Bruijnesteijn - Stilleven
Freddy Flores Knistoff - No Title 2001
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Techniek | Potlood |
Stijl | Klassiek |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 26 x 33 cm (h x b) |
Incl. lijst | 40 x 46 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Merksem (antwerpen), België | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.