Rosser
  5. Rosser

Rosser

Lid sinds 2013 / Diemen, Nederland

229 aangeboden items / 3663 verkochte items

Maya Wildevuur - Geometrische abstract, acrylverf op doek (groot) kopen? Bied vanaf 595!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands Geometrische abstract, acrylverf op doek (groot)
TechniekAcryl
Afmetingen100 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 595
Afmetingen88 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 495
Pit Morell - Wolkenbruch, Farbradierung kopen? Bied vanaf 35!
Pit Morell (1939) Duits Wolkenbruch, Farbradierung
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen79 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Charles Eyck - Patio, litho kopen? Bied vanaf 50!
Charles Eyck (1897-1983) Nederlands Patio, litho
TechniekLitho
Afmetingen48 x 63 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Huidig bod
€ 60
2 biedingen
Henk Huig - Stilleven met speelkaarten, aquatint ets kopen? Bied vanaf 35!
Henk Huig (1934) Stilleven met speelkaarten, aquatint ets
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen39 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Willem Minderman - Wilde planten met landschap, ets kopen? Bied vanaf 60!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands Wilde planten met landschap, ets
TechniekEts
Afmetingen33 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Erno Tromp - Hollands landschap, tekening / aquarel (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 125!
Erno Tromp (1948) Nederlands Hollands landschap, tekening / aquarel (netjes ingelijst)
Afmetingen31 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Jan Wiegers - Landschap Ticino, handgesigneerde litho kopen? Bied vanaf 125!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Landschap Ticino, handgesigneerde litho
TechniekLitho
Afmetingen63 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Jörg Remé - Regenboogmeisje, litho kopen? Bied vanaf 45!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands Regenboogmeisje, litho
TechniekLitho
Afmetingen66 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Wolfgang Gäfgen - Ohne Titel, Radierung / Aquatinta kopen? Bied vanaf 40!
Wolfgang Gäfgen (1935) Ohne Titel, Radierung / Aquatinta
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen45 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Michael Jepkes - Ezechiel, ets kopen? Bied vanaf 35!
Michael Jepkes (1938) Ezechiel, ets
TechniekEts
Afmetingen42 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Horst Mundschitz - Naakt voor open venster, zeefdruk kopen? Bied vanaf 45!
Horst Mundschitz (1945-1989) Oostenrijks Naakt voor open venster, zeefdruk
Afmetingen68 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Henry Moore - Woman seated in the underground, vintage offset litho (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 55!
Henry Moore (1898-1986) Engels Woman seated in the underground, vintage offset litho (netjes ingelijst)
TechniekLitho
Afmetingen64 x 54 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 55
Joseph Cals - Hommage aan Graham Sutherland, litho kopen? Bied vanaf 35!
Joseph Cals (1949) Nederlands Hommage aan Graham Sutherland, litho
TechniekLitho
Afmetingen57 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Jan Wiegers - Achterburgwal, handgesigneerde litho kopen? Bied vanaf 150!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Achterburgwal, handgesigneerde litho
TechniekLitho
Afmetingen48 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Jan Montyn - Ryogin-An Kyoto, aquatint ets kopen? Bied vanaf 85!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Ryogin-An Kyoto, aquatint ets
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen51 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 85
Henri Plaat - Compositie met doodles, litho kopen? Bied vanaf 45!
Henri Plaat (1936-2023) Nederlands Compositie met doodles, litho
TechniekLitho
Afmetingen57 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Mart Kempers - Cinzano, litho kopen? Bied vanaf 55!
Mart Kempers (1924-1993) Nederlands Cinzano, litho
TechniekLitho
Afmetingen77 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Aat Verhoog - Mannen en honden, litho kopen? Bied vanaf 45!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Mannen en honden, litho
TechniekLitho
Afmetingen57 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Willem Minderman - Kazernestraat, ets kopen? Bied vanaf 55!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands Kazernestraat, ets
TechniekEts
Afmetingen25 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Horst Mundschitz - Fade to grey, zeefdruk kopen? Bied vanaf 45!
Horst Mundschitz (1945-1989) Oostenrijks Fade to grey, zeefdruk
Afmetingen68 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Frans Hollaardt - Boeket, gouache kopen? Bied vanaf 40!
Frans Hollaardt (1916-1993) Nederlands Boeket, gouache
TechniekGouache
Afmetingen50 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Jac Gijzen - Abstracte compositie, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 195!
Jac Gijzen (1956) Nederlands Abstracte compositie, olieverf op doek
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 195
Harry van Kruiningen - Gulliver bewerkt de huiden der Jahoes, aquatint ets kopen? Bied vanaf 80!
Harry van Kruiningen (1906-1996) Nederlands Gulliver bewerkt de huiden der Jahoes, aquatint ets
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Rembrandt van Rijn - Bedelaars ontvangen een aalmoes aan de deur van een huis, ets kopen? Bied vanaf 80!
Rembrandt van Rijn (1606-1669) Nederlands Bedelaars ontvangen een aalmoes aan de deur van een huis, ets
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen42 x 33 cm (h x b)
€ 80
Hen Euverman - Frankrijk, aquarel kopen? Bied vanaf 35!
Hen Euverman (1918-1994) Nederlands Frankrijk, aquarel
TechniekAquarel
Afmetingen57 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Aad de Haas - Zwart-Wit, linosnede (gesigneerd door Aad de Haas zelf) kopen? Bied vanaf 125!
Aad de Haas (1920-1972) Nederlands Zwart-Wit, linosnede (gesigneerd door Aad de Haas zelf)
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen46 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 125
James McNaught - Hartzeer, gouache kopen? Bied vanaf 295!
James McNaught (1948) Schots Hartzeer, gouache
TechniekGouache
Afmetingen31 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Carel Willink - Terras met Hercules, piëzografie (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 295!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Terras met Hercules, piëzografie (mooi ingelijst)
TechniekGiclée
Afmetingen68 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 295
Hans Meid - Drei Frauen am Wasserfall, Radierung kopen? Bied vanaf 75!
Hans Meid (1883-1957) Drei Frauen am Wasserfall, Radierung
TechniekEts
Afmetingen51 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Elmar Gille - Il cammino, aquatint ets kopen? Bied vanaf 60!
Elmar Gille (1947-2015) Nederlands Il cammino, aquatint ets
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen35 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60