Carmen Herrera - Zonder titel (NWR) * handgesigneerd
Maya Wildevuur - Geometrische abstract, acrylverf op doek (groot)
Constant - litho: Labyrismen - 1968
Anton Rooskens - zeldzame tentoonstellingsposter : 1952 + tentoonstellingscatalogus 1964
Type kunstwerk | Schilderij |
Techniek | Gemengde Techniek |
Stijl | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 33 x 31 cm (h x b) |
Incl. lijst | 48 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Het werk is in heel goede staat, alleen het plexiglas van de lijst vertoont her en der een beetje wazige plekjes, beter om te vervangen. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Maastricht, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Extra | Per brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico Bij een aankoopbedrag boven de € 500,- euro betaalt u een toeslag van (maximaal) € 7,50 voor extra verzekerde verzending | ||||||||||