Wout Maters - Bronzestatue: 1983
Wessel Couzijn - Patinierte Bronzestatue: Reiter zu Pferd
Nathanael Neujean - Patinierte Bronzestatue: Reiter zu Pferd
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Prachtig olieverf op doek voorstellende een mediterraan landschap met zicht op een bergdorp van Sebastianus Hubertus Ferdinandus (Bas) Gribling. Gribling kreeg zijn opleiding aan de Vrije Academie en de Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag. Geboren in 1909 te Oudenbosch woonde hij tot zijn overlijden in 1993 in Epe. Het schilderij is gereinigd en voorzien van een nieuwe vernislaag. Lijst is licht vergeeld en vertoont enkele gebruikssporen. Af te halen in Utrecht of (aangetekende) verzending.
Doekmaat: 50 x 40 cm Lijstmaat: 58 x 48 cm Techniek: olieverf op doek Gesigneerd: rechtsonder S. Gribling Jaartal: circa 1950 Conditie: goed
Ort des Objekts | Utrecht, Niederlande |
Startzeit | 16-3-2017 um 14:51 |
Endzeit | 30-3-2017 um 15:51 |