Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Stilleven van een vaas met gestyleerde tulpen. Geschilderd door Herman Janssen in 1946. Techniek: olieverf op doek. Gesigneerd aan de rechter onderzijde. De afmetingen van het doek zijn: 40 cm x 50 cm. Inclusief de lijst zijn de afmetingen: 51,5 cm x 61,5 cm.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Wapenveld, Niederlande |
Ort des Objekts | Wapenveld, Niederlande |
Startzeit | 17-8-2017 um 8:42 |
Endzeit | 24-8-2017 um 8:47 |