Wim Schuhmacher - 2 catalogi, uit 1964 en 1974 &krantenartikel &ingelijste foto tentoonstelling
Leon Delderenne - Schilderij van Leon Deelderenne
Henny van der Vegt - 2x hardcover: Flowering Beauties IV en V (=gesigneerd, incl. film op CD)
Type kunstwerk | Kunstboeken |
Jaartal | 1990 |
Techniek | Hardcover |
Onderwerp | Beeldende Kunst |
Afmetingen | 28.5 x 26.5 cm (h x b) |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
In goede, gebruikte staat. 1x naam en datum voorin/ 1 gids heeft lichte kreuk en een stempel voorin. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.