3. Informatie
  5. Item kopen

Kunst kopen

Breng een bod uit op uw favoriete item

Naar het aanbod
Veilig & betrouwbaarScherpe prijzen3 weken garantie

Via Kunstveiling koopt u eenvoudig en laagdrempelig de mooiste sieraden, design-items en unieke kunstobjecten, zoals klassieke schilderijen, moderne grafiek, beelden en fotografie. Als lid van Kunstveiling kunt u eenvoudig een bod uitbrengen op uw favoriete items. Hoe bieden in de online veiling werkt, ziet en leest u hieronder!

Online kunst kopen in 3 stappen

Stap 1: Vind uw favoriete kunstwerk

Gebruik de handige filters om het aanbod in de veiling te doorzoeken. U kunt bijvoorbeeld zoeken op kunstenaar, techniek, onderwerp of prijs. Markeer eenvoudig uw favoriete items of kunstenaars en word via e-mail als eerste op de hoogte gebracht van nieuw aanbod in de veiling.

Stap 2: Breng een bod uit

Breng een bod uit op uw favoriete item(s). Bent u na afloop van de veiling de winnende bieder? Gefeliciteerd! Kunstveiling brengt u per e-mail in contact met de verkoper om afspraken te maken over de afhandeling. Als koper betaalt u 15% inclusief BTW aan veilingkosten bovenop de hamerprijs. Let op: uw bod is bindend!

Stap 3: Afhandeling van uw aankoop

U maakt met de verkoper onderling afspraken over de betaalwijze en over het afhalen, verzenden of bezorgen van uw aankoop. U dient de verkoper binnen 7 dagen na aankoop te betalen. Er geldt 3 weken garantie op de echtheid en conditie van het door u gekochte item. Veel plezier van uw aankoop!

Maak een account aan

Populaire items

Eugene Milota - Zonder titel kopen? Bied vanaf 89!
Tekening / Aquarel

Eugene Milota - Zonder titel

€ 89
Frans Nicolai - Zonder titel kopen? Bied vanaf 264!

Frans Nicolai - Zonder titel

€ 264
Maugosia Sycz - Interieur met hond kopen? Bied vanaf 119!

Maugosia Sycz - Interieur met hond

€ 119
Freek van den Berg - Zonder titel kopen? Bied vanaf 189!
Tekening / Aquarel

Freek van den Berg - Zonder titel

€ 189
Lucebert - Schelpdier kopen? Bied vanaf 1500!
Tekening / Aquarel

Lucebert - Schelpdier

€ 1.500
Lodewijk Johannes Kleijn - Lodewijk Johannes Kleijn (1817-1897) - Zandpad langs de molen kopen? Bied vanaf 1195!

Lodewijk Johannes Kleijn - Lodewijk Johannes Kleijn (1817-1897) - Zandpad langs de molen

€ 1.195
Klaas van den Berg - Sculptuur “ De ondersteunende man “. zeldzaam kopen? Bied vanaf 129!
Beeld / Object

Klaas van den Berg - Sculptuur “ De ondersteunende man “. zeldzaam

€ 129
Judith Braun - Sculptuur “ Kracht door eenheid “ zeldzaam kopen? Bied vanaf 129!
Beeld / Object

Judith Braun - Sculptuur “ Kracht door eenheid “ zeldzaam

€ 129
Maya Wildevuur - Acryl op doek, Bloemenveld geabstraheerd - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 750!

Maya Wildevuur - Acryl op doek, Bloemenveld geabstraheerd - Ingelijst (Groot)

€ 750
Maya Wildevuur - Acryl en goudverf op doek, Koningen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!

Maya Wildevuur - Acryl en goudverf op doek, Koningen - Ingelijst

€ 350
Ronald Boonacker - Via Appia, Italiê, INGELIJST kopen? Bied vanaf 100!
Grafiek (handgesigneerd)

Ronald Boonacker - Via Appia, Italiê, INGELIJST

€ 100
Karel Appel - De tovenaar, zeefdruk kopen? Bied vanaf 250!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Appel - De tovenaar, zeefdruk

€ 250
Theo Wolvecamp - complete map Les Quatre Saisons, 4 zeefdrukken kopen? Bied vanaf 795!
Grafiek (handgesigneerd)

Theo Wolvecamp - complete map Les Quatre Saisons, 4 zeefdrukken

€ 795
Eugène Brands - gesigneerde litho – the night an island kopen? Bied vanaf 195!
Grafiek (handgesigneerd)

Eugène Brands - gesigneerde litho – the night an island

€ 195
Corneille - 4 ingelijste gesigneerde litho's uit de portfolio "Purple Orchid" kopen? Bied vanaf 1095!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - 4 ingelijste gesigneerde litho's uit de portfolio "Purple Orchid"

€ 1.095
Harrie Gerritz - zonder titel [ OPRUIMING ] kopen? Bied vanaf 25!
Grafiek (handgesigneerd)

Harrie Gerritz - zonder titel [ OPRUIMING ]

€ 25
Sietse Smeding - Empathie kopen? Bied vanaf 20!

Sietse Smeding - Empathie

€ 20
Ad Snijders - Geen titel kopen? Bied vanaf 75!

Ad Snijders - Geen titel

€ 75
Fred Sieger - Vis met appel kopen? Bied vanaf 150!

Fred Sieger - Vis met appel

€ 150
Joop Stoop - De krachtige vrouw kopen? Bied vanaf 25!

Joop Stoop - De krachtige vrouw

€ 25
Marcel van Eeden - Houtskooltekening van een trambestuurder - in prijs verlaagd - kopen? Bied vanaf 500!
Tekening / Aquarel

Marcel van Eeden - Houtskooltekening van een trambestuurder - in prijs verlaagd -

€ 500
Willem G.F. Jansen - Vrouw op zandweg kopen? Bied vanaf 200!

Willem G.F. Jansen - Vrouw op zandweg

€ 200
Michel Ciry - 'l Exode kopen? Bied vanaf 10!
Grafiek (handgesigneerd)

Michel Ciry - 'l Exode

€ 10
Gert Strengholt - Fragmeneten III kopen? Bied vanaf 10!
Grafiek (handgesigneerd)

Gert Strengholt - Fragmeneten III

€ 10
Michel Ciry - la réussite kopen? Bied vanaf 10!
Grafiek (handgesigneerd)

Michel Ciry - la réussite

Huidig bod
€ 10
1 bieding
Herman Berserik - Zeg maar dag met het handje kopen? Bied vanaf 75!
Grafiek (handgesigneerd)

Herman Berserik - Zeg maar dag met het handje

€ 75
Michel Ciry - mélancolie kopen? Bied vanaf 155!
Grafiek (handgesigneerd)

Michel Ciry - mélancolie

€ 155
Michel Ciry - zonder titel kopen? Bied vanaf 10!
Grafiek (handgesigneerd)

Michel Ciry - zonder titel

€ 10
Jacques Tange - aubade met vis kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

Jacques Tange - aubade met vis

€ 45
Cornelis Brandenburg - Amsterdam - Zuiderkerk met poortje kopen? Bied vanaf 119!
Grafiek (handgesigneerd)

Cornelis Brandenburg - Amsterdam - Zuiderkerk met poortje

€ 119
Henri Plaat - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

Henri Plaat - zonder titel

€ 45
David Hockney - The Old Guitarist - Aquatint, Ets - 1976 kopen? Bied vanaf 6900!
Grafiek (handgesigneerd)

David Hockney - The Old Guitarist - Aquatint, Ets - 1976

€ 6.900
Lucebert - Cobra personage kopen? Bied vanaf 425!
Tekening / Aquarel

Lucebert - Cobra personage

€ 425
Rinke Nijburg - Route 999 The Holy Little Mermaid kopen? Bied vanaf 25!
Grafiek (handgesigneerd)

Rinke Nijburg - Route 999 The Holy Little Mermaid

€ 25
Helmuth van Galen - Compositie III kopen? Bied vanaf 70!
Grafiek (handgesigneerd)

Helmuth van Galen - Compositie III

€ 70
Lianne de Lepper - ADC Focus kopen? Bied vanaf 25!
Grafiek (handgesigneerd)

Lianne de Lepper - ADC Focus

€ 25
Theo Mackaay - Liggend naakt (groot) kopen? Bied vanaf 65!
Grafiek (handgesigneerd)

Theo Mackaay - Liggend naakt (groot)

€ 65
Chris Ofili - Tempest, paradise by night - 2010 kopen? Bied vanaf 1995!
Grafiek (handgesigneerd)

Chris Ofili - Tempest, paradise by night - 2010

€ 1.995
Salvador Dali - Shakespeare: Henry IV - Kleurenets - 1971 kopen? Bied vanaf 550!
Grafiek (handgesigneerd)

Salvador Dali - Shakespeare: Henry IV - Kleurenets - 1971

€ 550
Floris Meydam - Regina Goud vaas: Ruimte kopen? Bied vanaf 75!
Glas / Keramiek

Floris Meydam - Regina Goud vaas: Ruimte

€ 75
Karel Appel - 1x gesigneerd boekje Appel met litho omslag 1962 kopen? Bied vanaf 75!
Kunstboeken

Karel Appel - 1x gesigneerd boekje Appel met litho omslag 1962

€ 75
Veerle Rooms - Graseters kopen? Bied vanaf 25!
Grafiek (handgesigneerd)

Veerle Rooms - Graseters

€ 25
Corneille - Zeer groot beeld - Vogel en poes - ☆☆ sterk in prijs verlaagd ☆☆ kopen? Bied vanaf 2250!
Beeld / Object

Corneille - Zeer groot beeld - Vogel en poes - ☆☆ sterk in prijs verlaagd ☆☆

€ 2.250
Eugène Brands - Portet van een Dame ## in prijs verlaagd## kopen? Bied vanaf 1650!

Eugène Brands - Portet van een Dame ## in prijs verlaagd##

€ 1.650
Theo Wolvecamp - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 425!
Tekening / Aquarel

Theo Wolvecamp - Abstracte compositie

€ 425
Corneille - Prachtig ingelijst - Vrouw met vogel kopen? Bied vanaf 375!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Prachtig ingelijst - Vrouw met vogel

€ 375
Karel Appel - Abstracte compositie - zeer vroege litho kopen? Bied vanaf 1250!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Appel - Abstracte compositie - zeer vroege litho

€ 1.250
Kees Gerritse - Olieverf op doek , Billen – 140 x 110 cm. - 1988 kopen? Bied vanaf 350!

Kees Gerritse - Olieverf op doek , Billen – 140 x 110 cm. - 1988

€ 350
Peter Klashorst - Acrylverf op doek , Gothic meisje met ‘Hello Kitty’ – 120 x 85 cm - 2018 kopen? Bied vanaf 10!

Peter Klashorst - Acrylverf op doek , Gothic meisje met ‘Hello Kitty’ – 120 x 85 cm - 2018

Huidig bod
€ 15
2 biedingen
Pierre Alechinsky - Papillon - 1999 kopen? Bied vanaf 1250!
Grafiek (handgesigneerd)

Pierre Alechinsky - Papillon - 1999

€ 1.250

Zelf online kunst verkopen?

Als lid van Kunstveiling kunt u zelf items te koop aanbieden via de online veiling. Met de vele actieve kopers heeft Kunstveiling een groot en gevarieerd publiek voor de kunstwerken die u wilt verkopen. In tegenstelling tot bij andere (online) veilinghuizen betaalt u bij een succesvolle verkoop geen verkoperscommissie!

Meer lezen over kunst verkopen