3. Informatie
  5. Item verkopen

Kunst verkopen

Snel een gemakkelijk kunst in de veiling plaatsen

Naar het aanbod
Geen verkoperscommissieGroot bereik onder kunstliefhebbersKosteloze taxaties

Kunstveiling is hét online veilingplatform in dat zich richt op de online koop en verkoop van klassieke én moderne en hedendaagse kunst, design en sieraden. Als lid van Kunstveiling kunt u zelf eenvoudig items aanbieden in de veiling. Hoe dat werkt, ziet en leest u hieronder!

Zelf kunst veilen, zo werkt het!

Stap 1: Selecteer een categorie, type en kunstenaar

Via de knop ‘item verkopen’ rechtsboven op de pagina opent u het formulier. Kies een categorie (Kunst, Design & Glas/Keramiek, Sieraden of Vinyl), het type (de techniek) en een kunstenaar. Komt de kunstenaar niet in onze database voor, maar gaat het wel om een erkende kunstenaar? Dan kunt u via het formulier een verzoek indienen om de kunstenaar alsnog toe te voegen.

Stap 2: Specificaties, omschrijving en afbeeldingen

Vul zo veel mogelijk kenmerken van het item in, zoals de techniek, afmetingen en de conditie. Heeft u informatie over de herkomst? Neem dat dan ook op. Wees zo volledig mogelijk in uw omschrijving van het item; meer informatie vergroot de kans op een succesvolle veiling! Voeg duidelijke en aantrekkelijke foto’s toe. Bekijk voor tips bij het plaatsen van items de pagina met veilingtips.

Stap 3: Bepaal het openingsbod

Geef een reëel openingsbod op en houd er rekening mee dat op Kunstveiling veilingprijzen worden gehanteerd (veilingprijzen liggen gemiddeld rond 20 procent van de oorspronkelijke galeriewaarde). Wilt u advies over de waarde van het kunstwerk? Vraag dan een gratis en vrijblijvende taxatie aan.

Stap 4: Locatie, afhalen, verzenden en/of bezorgen

Geef aan waar het item zich bevindt en of het item kan worden verzonden, en/of wellicht door de winnende bieder bij u kan worden opgehaald. Meer over verzending/bezorging kunt u lezen in de veilingregels.

Stap 5: Bepaal de veilingduur

Bepaal tot slot de duur van de veiling door het tijdvak van uw voorkeur te selecteren. Een item staat altijd minimaal 4 dagen, en maximaal 2 weken actief in de veiling. Na het starten van de veiling is het item is direct zichtbaar in het aanbod. Eventueel kunt u het item ook eerst in uw voorraad opslaan en op een later moment activeren. Alle door u geplaatste items zijn terug te vinden via uw persoonlijke Mijn Kunstveiling -pagina.

Afhandeling met de koper

Is er tijdens de looptijd van de veiling op uw item geboden, dan is het item verkocht en ontvangt u direct na afloop van de veiling een e-mail van Kunstveiling met daarin de gegevens van de winnende bieder. Neem binnen 3 dagen na de verkoop contact op, zodat u onderling afspraken kunt maken over de verdere afhandeling. De koper dient het totaalbedrag zoals vermeld in de e-mail (de hamerprijs vermeerderd met 15 procent veilingkosten Inclusief BTW) plus eventueel verzend- of bezorgkosten binnen 7 dagen na aankoop aan u te betalen. Heeft u vragen over de afhandeling van de verkoop van uw kunstwerk? Neem dan contact met ons op.

Bij een succesvolle verkoop via Kunstveiling betaalt u als verkoper geen commissiekosten. Wel ontvangt u in de opvolgende maand een digitale factuur opgebouwd uit het bedrag aan veilingkosten dat de koper reeds aan u heeft overgemaakt (15% van de hamerprijs incl. BTW), plus € 7,50 administratiekosten per verkocht item.

Vraag een gratis en vrijblijvende taxatie aan

Wilt u een kunstwerk aanbieden in de veiling, maar twijfelt u over de hoogte van het openingsbod? Onze veilingmeesters geven u graag vrijblijvend advies over de waarde van uw kunstwerk. U kunt uw verzoek eenvoudig indienen via e-mail, een afspraak maken om met uw kunstwerk langs te komen op onze locatie of een van onze taxatiedagen bezoeken. Meer informatie over het aanvragen van een gratis taxatie

Uw collectie ontzamelen via de Veilingmeester

Het is ook mogelijk om uw (collectie) kunstwerken te ontzamelen via de Veilingmeester. Wij nemen het hele traject rondom de verkoop van uw kunst graag voor u uit handen; van het plaatsen in de veiling tot de afhandeling met de koper. Ook voor het organiseren van een besloten veiling kunt u bij ons terecht. Meer informatie over ontzamelen via de Veilingmeester.

Maak een account aan

Populaire items

Erik Mangelschots - Landschap met surrealistische elementen, olieverf op paneel (nette lijst, groot) kopen? Bied vanaf 175!

€ 175
Glen Baxter - Speech day, litho kopen? Bied vanaf 60!
Grafiek (handgesigneerd)

Glen Baxter - Speech day, litho

€ 60
Jaap Hartman - De Joker. kopen? Bied vanaf 70!
Beeld / Object

Jaap Hartman - De Joker.

€ 70
Willy Ceysens - Twee handen op één buik. kopen? Bied vanaf 110!
Beeld / Object

Willy Ceysens - Twee handen op één buik.

€ 110
Alphons Freijmuth - Grote - 1974 - epreuve d'artiste - zwart/wit ets "Uruh" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 30!
Grafiek (handgesigneerd)

Alphons Freijmuth - Grote - 1974 - epreuve d'artiste - zwart/wit ets "Uruh" - gesigneerd

€ 30
Gerard Prent - Pasteus geschilderd olieverfschilderij op doek, Compositie met bloemen kopen? Bied vanaf 700!

Gerard Prent - Pasteus geschilderd olieverfschilderij op doek, Compositie met bloemen

€ 700
Anton Heyboer - "La Mère de Dieu" - Kleuren Ets (eerste staat) - 55 x 53 cm - Ingelijst kopen? Bied vanaf 450!
Grafiek (handgesigneerd)

Anton Heyboer - "La Mère de Dieu" - Kleuren Ets (eerste staat) - 55 x 53 cm - Ingelijst

€ 450
Marie Bilders-van Bosse - Hooiopper op het land bij Oosterbeek. kopen? Bied vanaf 1200!

Marie Bilders-van Bosse - Hooiopper op het land bij Oosterbeek.

€ 1.200
Jean Pierre Voogt - Galerie de Vlieger the 3rd - Groot street art Acrylverf "zonder titel" kopen? Bied vanaf 90!

Jean Pierre Voogt - Galerie de Vlieger the 3rd - Groot street art Acrylverf "zonder titel"

€ 90
Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15 kopen? Bied vanaf 75!
Fotografie

Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15

€ 75
Willem Witsen - Turfschepen in de Oude Schans kopen? Bied vanaf 975!
Grafiek (handgesigneerd)

Willem Witsen - Turfschepen in de Oude Schans

€ 975
Charlotte Molenkamp - Vogel en kat kopen? Bied vanaf 1750!

Charlotte Molenkamp - Vogel en kat

€ 1.750
Ru van Rossem - INDUSTRIAL MOVEMENT kopen? Bied vanaf 30!
Grafiek (handgesigneerd)

Ru van Rossem - INDUSTRIAL MOVEMENT

€ 30
Jesus Rafael Soto - Venezolaans grondlegger Op-Art - Blue square - potloodgesigneerd - nr.4 van 190 kopen? Bied vanaf 160!
Grafiek (handgesigneerd)

Jesus Rafael Soto - Venezolaans grondlegger Op-Art - Blue square - potloodgesigneerd - nr.4 van 190

€ 160
Peter Doig - Untitled (Canoe) kopen? Bied vanaf 1950!
Grafiek (handgesigneerd)

Peter Doig - Zonder titel (Kano)

€ 1.950
Paul Gabriel Hubert - Naakt. Zittende vrouw. kopen? Bied vanaf 39!
Tekening / Aquarel

Paul Gabriel Hubert - Naakt. Zittende vrouw.

€ 39
Elmar Gille - L'Estate kopen? Bied vanaf 75!
Grafiek (handgesigneerd)

Elmar Gille - L'Estate

€ 75
Els Devrieze - Verhalen van licht en tijd kopen? Bied vanaf 15!

Els Devrieze - Verhalen van licht en tijd

€ 15
Ferenc Gogos - Tuinen, gemengde techniek op doek (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 695!

Ferenc Gogos - Tuinen, gemengde techniek op doek (mooi ingelijst)

€ 695
18e-eeuwse Schilderkunst - Religieuze 18e eeuws schilderij kopen? Bied vanaf 50!

18e-eeuwse Schilderkunst - Religieuze 18e eeuws schilderij

€ 50
Willem Visser - Avondstemming in het dal kopen? Bied vanaf 150!

Willem Visser - Avondstemming in het dal

€ 150
Kees van Dongen - Pochoirdruk, Fini - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Grafiek (handgesigneerd)

Kees van Dongen - Pochoirdruk, Fini - Ingelijst

€ 100
Willem Visser - Polderlandschap kopen? Bied vanaf 65!

Willem Visser - Polderlandschap

€ 65
Ruud Nelissen - Olieverf op paneel, Balonnen kopen? Bied vanaf 100!

Ruud Nelissen - Olieverf op paneel, Balonnen

€ 100
Alan David-Tu - Foto, Pink head - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Fotografie

Alan David-Tu - Foto, Pink head - Ingelijst

€ 150
Liesbeth Rahder - Zeefdruk (blauw/goud kleurig), Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Grafiek (handgesigneerd)

Liesbeth Rahder - Zeefdruk (blauw/goud kleurig), Zonder titel - Ingelijst

€ 60
A Hoogendoorn - Olieverf op doek, Oude huizen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!

A Hoogendoorn - Olieverf op doek, Oude huizen - Ingelijst

€ 50
Corrie van Heyst - Olieverf op doek, Pingpongbal - Ingelijst kopen? Bied vanaf 90!

Corrie van Heyst - Olieverf op doek, Pingpongbal - Ingelijst

€ 90
Nissim Men - Foto, Timeless Delft - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

Nissim Men - Foto, Timeless Delft - Ingelijst

€ 50
Marcel van Kerkvoorde - Olieverf op doek, Panorama - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 650!

Marcel van Kerkvoorde - Olieverf op doek, Panorama - Ingelijst (Zeer groot)

€ 650
Dusan Polacovic - Ets, Problémy s gravitáciou II (Problemen met de zwaartekracht II) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

Dusan Polacovic - Ets, Problémy s gravitáciou II (Problemen met de zwaartekracht II) - Ingelijst

€ 35
Herman Tulp - Olieverf op board, Grote vis - Ingelijst kopen? Bied vanaf 600!

Herman Tulp - Olieverf op board, Grote vis - Ingelijst

€ 600
Richard van Dijk - Acryl op doek, Plukken - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!

Richard van Dijk - Acryl op doek, Plukken - Ingelijst

€ 80
Sikko Mulder - Olieverf op doek, Twee witte vlekken - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!

Sikko Mulder - Olieverf op doek, Twee witte vlekken - Ingelijst

€ 100
Gerard Prent - Pasteus geschilderd olieverfschilderij op doek uit de 'tuin' serie kopen? Bied vanaf 600!

€ 600
Gerard Prent - Pasteus geschilderd olieverfschilderij op doek uit de 'tuin' serie kopen? Bied vanaf 700!

€ 700
Willem Boon - Olieverf op doek, Kompositie 1964 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!

Willem Boon - Olieverf op doek, Kompositie 1964 - Ingelijst

€ 350
Ton Schulten - geen titel kopen? Bied vanaf 150!
Grafiek (handgesigneerd)

Ton Schulten - geen titel

€ 150
Fred van de Walle - Litho (2-delig), Geen titel 4 / Abstract-geometrisch werk (1980) kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

Fred van de Walle - Litho (2-delig), Geen titel 4 / Abstract-geometrisch werk (1980)

€ 35
Eugène Brands - Landschap - Gouache 1979 - prachtig ingelijst kopen? Bied vanaf 1875!

Eugène Brands - Landschap - Gouache 1979 - prachtig ingelijst

€ 1.875
Bijzonder snoer van gekleurde zoetwater parels kopen? Bied vanaf 75!
Sieraden

Bijzonder snoer van gekleurde zoetwater parels

€ 75
Paul Citroen - portret kopen? Bied vanaf 95!
Tekening / Aquarel

Paul Citroen - portret

€ 95
Gillis van Oosten - compositie met paperclips kopen? Bied vanaf 75!
Grafiek (handgesigneerd)

Gillis van Oosten - compositie met paperclips

€ 75
Jan Sierhuis - Liggend in de schaduw kopen? Bied vanaf 70!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan Sierhuis - Liggend in de schaduw

€ 70
Jelle Hoogstra - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Jelle Hoogstra - zonder titel

€ 65
Jelle Hoogstra - Berglandschap augustus 1983 kopen? Bied vanaf 60!
Tekening / Aquarel

Jelle Hoogstra - Berglandschap augustus 1983

€ 60
Klaas Gubbels - Billie Holiday kopen? Bied vanaf 325!
Grafiek (handgesigneerd)

Klaas Gubbels - Billie Holiday

€ 325
Klaas Gubbels - I had a dream kopen? Bied vanaf 325!
Grafiek (handgesigneerd)

Klaas Gubbels - I had a dream

€ 325
Lucebert - zonder titel 91.I.3 kopen? Bied vanaf 825!
Tekening / Aquarel

Lucebert - zonder titel 91.I.3

€ 825
Floris Meydam - Dikwandige vaas met luchtbellen kopen? Bied vanaf 15!
Glas / Keramiek

Floris Meydam - Dikwandige vaas met luchtbellen

€ 15

Direct een item in de veiling plaatsen