Kunstveiling is hét online veilingplatform in dat zich richt op de online koop en verkoop van klassieke én moderne en hedendaagse kunst, design en sieraden. Als lid van Kunstveiling kunt u zelf eenvoudig items aanbieden in de veiling. Hoe dat werkt, ziet en leest u hieronder!
Via de knop ‘item verkopen’ rechtsboven op de pagina opent u het formulier. Kies een categorie (Kunst, Design & Glas/Keramiek, Sieraden of Vinyl), het type (de techniek) en een kunstenaar. Komt de kunstenaar niet in onze database voor, maar gaat het wel om een erkende kunstenaar? Dan kunt u via het formulier een verzoek indienen om de kunstenaar alsnog toe te voegen.
Vul zo veel mogelijk kenmerken van het item in, zoals de techniek, afmetingen en de conditie. Heeft u informatie over de herkomst? Neem dat dan ook op. Wees zo volledig mogelijk in uw omschrijving van het item; meer informatie vergroot de kans op een succesvolle veiling! Voeg duidelijke en aantrekkelijke foto’s toe. Bekijk voor tips bij het plaatsen van items de pagina met veilingtips.
Geef een reëel openingsbod op en houd er rekening mee dat op Kunstveiling veilingprijzen worden gehanteerd (veilingprijzen liggen gemiddeld rond 20 procent van de oorspronkelijke galeriewaarde). Wilt u advies over de waarde van het kunstwerk? Vraag dan een gratis en vrijblijvende taxatie aan.
Geef aan waar het item zich bevindt en of het item kan worden verzonden, en/of wellicht door de winnende bieder bij u kan worden opgehaald. Meer over verzending/bezorging kunt u lezen in de veilingregels.
Bepaal tot slot de duur van de veiling door het tijdvak van uw voorkeur te selecteren. Een item staat altijd minimaal 4 dagen, en maximaal 2 weken actief in de veiling. Na het starten van de veiling is het item is direct zichtbaar in het aanbod. Eventueel kunt u het item ook eerst in uw voorraad opslaan en op een later moment activeren. Alle door u geplaatste items zijn terug te vinden via uw persoonlijke Mijn Kunstveiling -pagina.
Is er tijdens de looptijd van de veiling op uw item geboden, dan is het item verkocht en ontvangt u direct na afloop van de veiling een e-mail van Kunstveiling met daarin de gegevens van de winnende bieder. Neem binnen 3 dagen na de verkoop contact op, zodat u onderling afspraken kunt maken over de verdere afhandeling. De koper dient het totaalbedrag zoals vermeld in de e-mail (de hamerprijs vermeerderd met 15 procent veilingkosten Inclusief BTW) plus eventueel verzend- of bezorgkosten binnen 7 dagen na aankoop aan u te betalen. Heeft u vragen over de afhandeling van de verkoop van uw kunstwerk? Neem dan contact met ons op.
Bij een succesvolle verkoop via Kunstveiling betaalt u als verkoper geen commissiekosten. Wel ontvangt u in de opvolgende maand een digitale factuur opgebouwd uit het bedrag aan veilingkosten dat de koper reeds aan u heeft overgemaakt (15% van de hamerprijs incl. BTW), plus € 7,50 administratiekosten per verkocht item.
Wilt u een kunstwerk aanbieden in de veiling, maar twijfelt u over de hoogte van het openingsbod? Onze veilingmeesters geven u graag vrijblijvend advies over de waarde van uw kunstwerk. U kunt uw verzoek eenvoudig indienen via e-mail, een afspraak maken om met uw kunstwerk langs te komen op onze locatie of een van onze taxatiedagen bezoeken. Meer informatie over het aanvragen van een gratis taxatie
Het is ook mogelijk om uw (collectie) kunstwerken te ontzamelen via de Veilingmeester. Wij nemen het hele traject rondom de verkoop van uw kunst graag voor u uit handen; van het plaatsen in de veiling tot de afhandeling met de koper. Ook voor het organiseren van een besloten veiling kunt u bij ons terecht. Meer informatie over ontzamelen via de Veilingmeester.
Glen Baxter - Speech day, litho
Willy Ceysens - Twee handen op één buik.
Alphons Freijmuth - Grote - 1974 - epreuve d'artiste - zwart/wit ets "Uruh" - gesigneerd
Gerard Prent - Pasteus geschilderd olieverfschilderij op doek, Compositie met bloemen
Anton Heyboer - "La Mère de Dieu" - Kleuren Ets (eerste staat) - 55 x 53 cm - Ingelijst
Marie Bilders-van Bosse - Hooiopper op het land bij Oosterbeek.
Jean Pierre Voogt - Galerie de Vlieger the 3rd - Groot street art Acrylverf "zonder titel"
Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15
Willem Witsen - Turfschepen in de Oude Schans
Charlotte Molenkamp - Vogel en kat
Ru van Rossem - INDUSTRIAL MOVEMENT
Jesus Rafael Soto - Venezolaans grondlegger Op-Art - Blue square - potloodgesigneerd - nr.4 van 190
Peter Doig - Zonder titel (Kano)
Paul Gabriel Hubert - Naakt. Zittende vrouw.
Els Devrieze - Verhalen van licht en tijd
Ferenc Gogos - Tuinen, gemengde techniek op doek (mooi ingelijst)
18e-eeuwse Schilderkunst - Religieuze 18e eeuws schilderij
Willem Visser - Avondstemming in het dal
Kees van Dongen - Pochoirdruk, Fini - Ingelijst
Willem Visser - Polderlandschap
Ruud Nelissen - Olieverf op paneel, Balonnen
Alan David-Tu - Foto, Pink head - Ingelijst
Liesbeth Rahder - Zeefdruk (blauw/goud kleurig), Zonder titel - Ingelijst
A Hoogendoorn - Olieverf op doek, Oude huizen - Ingelijst
Corrie van Heyst - Olieverf op doek, Pingpongbal - Ingelijst
Nissim Men - Foto, Timeless Delft - Ingelijst
Marcel van Kerkvoorde - Olieverf op doek, Panorama - Ingelijst (Zeer groot)
Dusan Polacovic - Ets, Problémy s gravitáciou II (Problemen met de zwaartekracht II) - Ingelijst
Herman Tulp - Olieverf op board, Grote vis - Ingelijst
Richard van Dijk - Acryl op doek, Plukken - Ingelijst
Sikko Mulder - Olieverf op doek, Twee witte vlekken - Ingelijst
Willem Boon - Olieverf op doek, Kompositie 1964 - Ingelijst
Fred van de Walle - Litho (2-delig), Geen titel 4 / Abstract-geometrisch werk (1980)
Eugène Brands - Landschap - Gouache 1979 - prachtig ingelijst
Bijzonder snoer van gekleurde zoetwater parels
Gillis van Oosten - compositie met paperclips
Jan Sierhuis - Liggend in de schaduw
Jelle Hoogstra - Berglandschap augustus 1983
Klaas Gubbels - Billie Holiday
Lucebert - zonder titel 91.I.3
Floris Meydam - Dikwandige vaas met luchtbellen